کد خبر: 69623 A

مالکی خبر داد:

تیمی که در مقابل سپاهانِ خوش‌فکر و منسجم بازی کرد در قد و قواره پرسپولیس پرافتخار گذشته و نه چندان دور نبود، از تعویض‌ها گرفته تا بی‌تفاوتی برخی بازیکنان و نهایت انتخاب پنالتی‌‌زن‌ها، مبین این واقعیت‌ها بود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از شکست تلخ قرمزپوشان مقابل سپاهان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه حسین مالکی آمده است: شکست ناباورانه پرسپولیس در فینال جام حذفی، قلوب میلیون‌ها هوادار مشتاق و دلسوز را جریحه‌دار نمود و حتی احساس مسئولانه فرزندان این خانواده بزرگ از نسل‌های گذشته همچون؛ جاسمیان، بهزادی، کلانی، پروین گرفته تا دایی و درخشان و مایلی‌کهن همه و همه را متأثر نمود و آه از نهاد همه این شیفتگان برآورد.

ورزشگاه خاطره‌انگیز شیرودی و بزرگ آزادی، تلخی و شیرینی زیادی را برای این تیم محبوب به خود دیده اما هیچ‌گاه تلخی در مقابل 120 هزار نفر آن هم نه در دربی، بلکه صرفا برای حمایت از تیم محبوب‌شان آمده بودند را به خود تجربه نکرده بود. اشکی که از چشم هر هوادار عزیز در آزادی و یا اشک و اندوه میلیون‌ها نفر که در پای تلویزیون در اقصی نقاط کشورمان ریخت، حجت را برای هئیت مدیره و مسئولان باشگاه و بازیکنان تمام کرد و شرمندگی را نیز برای همه به همراه داشت.

مقصر اصلی این شکست آن هم در مقابل چشمان بهت زده بیش از 100 هزار نفر در استادیوم و دیدگان مبهوت میلیون ها نفر در پای تلویزیون، توجه همه کادر اصلی باشگاه از هئیت مدیره، مدیر عامل، کادر فنی خصوصا سرمربی و علی‌الخصوص بازیکنان خواهد بود و هیچ‌کس از این قاعده مستثنی نیست، اما کادر فنی و بازیکنان بیشتر باید سنگینی این همه احساس پاک را می‌فهمیدند.

باید اعتراف نمود تیمی که در مقابل سپاهانِ خوش‌فکر و منسجم بازی کرد در قد و قواره پرسپولیس پرافتخار گذشته و نه چندان دور نبود، از تعویض‌ها گرفته تا بی‌تفاوتی برخی بازیکنان و نهایت انتخاب پنالتی‌‌زن‌ها، مبین این واقعیت‌ها بود.

هر چند در این شرایط جای بیان این مطلب نیست اما مسئولان باشگاه برای کادر فنی و بازیکنان هیچ کوتاهی نکردند، علی‌رغم فراهم بودن همه شرایط از هواداران پرشور گرفته تا زمین و هوا ولی نتیجه آنچه شد که اتفاق افتاد که می‌شد با تدبیر در مدیریت تیم و تعصب در زمین آن چه می‌شد که انتظار می‌رفت.

در پایان ضمن عرض پوزش و شرمندگی از میلیون‌ها هوادار دلسوز و صبور، به لطف خدای متعال و عهد و حمایت مجدد هواداران بزرگوار، شاهد تحول اساسی و بنیادی در باشگاه مردمی و پرطرفدار کشورمان صورت خواهد گرفت به گونه‌ای که به اقدامات موثر در دست اقدام شتاب بیشتری داده شود و خللی در نظم و انضباطی که در دستور کار باشگاه بوده به وجود نیاید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر