کد خبر: 74564 A

پس از جدایی از فجر شهید سپاسی؛

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با اعلام اینکه برای این تیم برنامه 3 ساله داشته تاکید کرد که از جدایی از فجر ناراحت نیستم.

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با اعلام اینکه برای این تیم برنامه 3 ساله داشته تاکید کرد که از جدایی از فجر ناراحت نیستم.

محمود یاوری درگفت و گو با خبرنگار ایلنا با تایید خبر جدایی اش از تیم فوتبال فجر شهید سپاسی اظهار کرد: گویا مدیران این باشگاه میلی به ادامه همکاری با من ندارند و این خبر را تلفنی به من اعلام کردند. مربی گری در یک تیم ملک شخصی کسی نیست که بخواهد آن را در اختیار بگیرد و ما در این فوتبال یاد گرفته ایم که هر آمدنی رفتنی هم دارد.

وی افزود: من در تمام طول دوران مربی گریم همیشه آماده خدمت به هر تیمی که خواسته بوده ام و اکنون هم ناراحتی از این قضیه ندارم. سال گذشته مدیران باشگاه فجر به من نیاز داشتند و من هم پذیرفتم در این تیم حضور داشته باشم و خوشبختانه نتایج آبرومندانه ای هم با فجر گرفتیم.

مربی فصل گذشته فجر تصریح کرد: خوشبختانه به گواه گفته های مدیران باشگاه فجر این تیم در لیگ دوازدهم با وجود پتانسیل به بضاعتی که داشت نتایج خوبی گرفت و به نظرم قرار گرفتن در رده دوازدهم برای فجر حکم قهرمانی را داشت.

وی گفت: از همه هواداران و مردم شهر شیراز کمال سپاس را دارم و امیدوارم که در یک فصل حضورم در این تیم توانسته باشم انتظارات آنها را برآورده کنم.

یاوری در پاسخ به این سوال که آیا رفتار مدیران باشگاه فجر با شما جوانمردانه بود گفت: من از این تصمیم ناراحت نیستم ولی اگر ناراحتی هم دارم به این خاطر است که بنده برای سه سال در فجر برنامه ریزی کرده بودم. به این صورت که در سال اول بقا در لیگ برتر، فصل دوم تثبیت جایگاه فجر و در فصل سوم هم حضور به عنوان یک مدعی در لیگ برتر.

وی درباره برنامه هایش برای فصل آینده گفت:فعلا می خواهم قدری در کنار خانواده و فرزندانم به استراحت بپردازم و اگر شرایط خوبی هم مهیا شد به کارم در یک تیم دیگر ادامه خواهم داد.

فجر شهید سپاسی محمود یاوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر