کد خبر: 74597 A

پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود؛

تیم فوتبال منتخب خبرنگاران و عکاسان ورزش ایران(قلم ورزش) در دیداری دوستانه به مصاف پیشکسوتان باشگاه المپیک شهر الشتر لرستان خواهد رفت.

تیم فوتبال منتخب خبرنگاران و عکاسان ورزش ایران(قلم ورزش) در دیداری دوستانه به مصاف تیم پیشکسوتان باشگاه المپیک شهر الشتر لرستان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم فوتبال قلم ورزش در سالروز میلاد امام علی(ع) و آزادسازی خرمشهر و با نیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلاورمردان عرصه نبرد و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی و همچنین به مناسبت دومین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی و گرامیداشت یاد علی مودت پیشکسوت رسانه و ورزش کشور بنا به دعوت باشگاه المپیک الشتر لرستان پنجشنبه هفته جاری به این شهر سفر و یک دیدار دوستانه را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهد کرد.

دیدار با مقامات و مسئولان ورزش این استان، بازدید از اماکن ورزشی شهر الشتر و همچنین حضور در گلزار شهدای این شهر از جمله برنامه های تیم فوتبال قلم ورزش در این سفر یک روزه است.

گفتنی است تیم فوتبال قلم ورزش تمرینات گروهی خود را به صورت مستمر و منظم زیر نظر ولی الله صالح نیا مربی بدنساز اسبق تیم ملی فوتبال پی گیری می کند.

فوتبال قلم ورزش صالح نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر