کد خبر: 75155 A

دیگر کسی را مثل او نداریم؛

از نظر اخلاقی هم زبانزد خاص و عام بود و صداقت و سلامت در کارش باعث محبوبیت فوق العاده‌اش شد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من همبازی ناصر حجازی بودم و وی از لحاظ فنی و اخلاقی شاخص بود.

ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مایه تاسف است ناصر حجازی را از دست دادیم. من همبازی وی بودم. حجازی از نظر فنی دروازه‌بان شاخص و بزرگی بود و جای تاسف است در آن سن و سال و با آن شرایط از میان ما رفت مخصوصا برای من سخت بود که همبازی ناصر حجازی بودم و اردوهای زیادی را با هم بودیم.

وی افزود: خصوصیت بارز حجازی راستگویی و رک‌گویی‌ وی بود که متاسفانه این خصوصیات در ورزش امروز ما جایی ندارد. صادق بودن آدم‌ها شاخصه خیلی خوبی است و ناصر حجازی هم صادق و راستگو بود و هم سالم بود و اهمیت خاص به خانواده‌اش می‌داد.

این مربی فوتبال همچنین متذکر شد: حجازی از نظر فنی دروازه‌بان دوم قرن در آسیا شد که در محبوبیت وی امتیاز خیلی موثری بود. از نظر اخلاقی هم زبانزد خاص و عام بود و صداقت و سلامت در کارش باعث محبوبیت فوق العاده‌اش شد.

قاسمپور در پایان گفت:‌ الان کسی را در فوتبال سراغ ندارم که جایگاه ناصر حجازی را داشته باشد. کسانی در فوتبال ما هستند که نزدیک به وی هستند اما خصوصیات حجازی زیاد بود و خصوصیات کامل وی را کسی در حال حاضر ندارد و به همین دلیل ناصر حجازی را باید اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران بدانیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر