کد خبر: 75310 A

در دیداری دوستانه؛

تیم فوتبال منتخب خبرنگاران و عکاسان ورزشی(قلم ورزش) در سفر یک روزه‌ای که به شهر الشتر داشت، عصر پنجشنبه در دیداری دوستانه به مصاف تیم المپیک این شهر رفت و در نهایت با یک گل هم به برتری رسید.

تیم فوتبال قلم ورزش در دیداری دوستانه با یک گل از سد تیم منتخب المپیک الشتر گذشت.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال منتخب خبرنگاران و عکاسان ورزشی(قلم ورزش) در سفر یک روزه‌ای که به شهر الشتر داشت، عصر پنجشنبه در دیداری دوستانه به مصاف تیم المپیک این شهر رفت و در نهایت با یک گل هم به برتری رسید.

اعضای تیم فوتبال قلم ورزش در این سفر صبح پنجشنبه به همراه جمعی از مسئولان سیاسی و ورزشی استان لرستان در سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور در گلزار شهدای این شهر یاد و خاطره شهدای 8 ساله جنگ تحمیلی را پاس داشتند و با اهدای گل و قرائت فاتحه به این مراسم پایان داد.

گفتنی است در این روز اعضای تیم فوتبال قلم ورزش و المپیک شهر الشتر یاد و خاطره ناصر حجازی پیشکسوت فقید فوتبال کشور و همچنین علی مودت بنیانگذار تیم فوتبال قلم ورزش را نیز گرامی داشتند.

هدایت تیم فوتبال قلم ورزش را ولی‌ا... صالح‌نیا مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران بر عهده دارد.ضمن آنکه علی لطیفی بازیکن سال‌های دور استقلال تهران و بهمن کرج نیز در این سفر تیم قلم ورزش را همراهی و در ترکیب این تیم هم به میدان رفت.

قلم ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر