کد خبر: 76067 A

برای نخستین بار صورت می‌گیرد؛

برای اولین بار امکان آموزش فوتبال در موسسه فوتبال رئال مادرید برای نوجوانان پسر ایرانی فراهم شد.

برای اولین بار امکان آموزش فوتبال در موسسه فوتبال رئال مادرید برای نوجوانان پسر ایرانی فراهم شد.

به گزارش ایلنا، با رایزنی های انجام شده توسط یک شرکت خصوصی، امکان حضور نوجوانان 9 تا 17 سال ایرانی در مدرسه فوتبال وابسته به معتبرترین باشگاه فوتبال اسپانیا برای دوره‌های تابستانی محقق شده است.

مدیرعامل گروه ساحل آفتاب که کار برگزاری این دوره را بر عهده دارد، در این باره گفت: در این دوره‌ها که به مدت 2 و 4 هفته در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود، نوجوانان بر اساس سن و آمادگی جسمانی به گروه های 10 نفره تقسیم می‌شوند و آموزش فوتبال زیر نظر مربیان با تجربه و بین المللی انجام می‌شود.

محمد محمدی راد درخصوص برنامه‌های روزانه این دوره گفت: اردوهای آموزشی مدرسه فوتبال رئال مادرید شامل 2 نوبت آموزش روزانه فوتبال، دو نوبت کلاس آموزش زبان انگلیسی یا اسپانیایی، یک نوبت بازی و فعالیت‌های گروهی و نیز برنامه‌های متنوع گشت و تفریح و بازدید از باشگاه رئال و استادیوم فوتبال سانتیاگو برنابئو است و در 3 دوره 2 هفته‌­ای یا 4 هفته­‌ای در تاریخ های 10 تا 23 تیر، 24 تیر تا 6 مرداد و 7 مرداد تا 20 مرداد اجرا خواهد شد. در انتهای این دوره، یک گواهینامه پایان دوره از طرف مدرسه فوتبال رئال مادرید به همراه عکس یادگاری و یک دست لباس، کلاه و ساک مربوط به باشگاه رئال مادرید به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

وی با بیان این نکته که اردوهای تابستانی دیگری نیز در برخی از شهرهای اسپانیا برگزار می‌شود، توضیح داد: اطلاعات تکمیلی این دوره ها در آدرس www.saheleaftab.com در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد.

اسپانیا همواره بواسطه رابطه نزدیک فرهنگی با ایران، مقصدی مورد علاقه برای ایرانیان بوده و دوره‌­های آموزشی مورد نظر فرصتی مناسب برای حضور در این کشور زیبا و تاریخی خواهد بود که به تبادل فرهنگی میان دو کشور نیز کمک شایانی خواهد کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر