کد خبر: 76976 A

وحید هاشمیان اعلام کرد:

تا یک سال آینده برنامه‌ای برای حضور در ایران و مربیگری در لیگ کشور ندارم. اگر قرار باشد در ایران فعالیت مربیگری داشته باشم سرمربی می‌شوم.

وحید هاشمیان هرگونه مذاکره درخصوص حضور بر روی نیمکت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنوان دستیار دوم مجید جلالی را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، وحید هاشمیان اظهار داشت: از روز دوشنبه به هانوفر آمده‌ام تا در کلاسی 6 روزه که درخصوص بدن‌سازی مدرن زیر نظر استادان بزرگی برگزار می‌شود، شرکت کنم. فعلا درگیر این کلاس‌های فشرده هستم و می‌خواهم در این زمینه نیز دانش‌آموزی کافی و لازم داشته باشم.

وی ادامه داد: این کلاس، کلاسی پیشرفته در خصوص بدن‌سازی، جدیدترین موارد در مورد علم تغذیه، سنجش مدرن میزان آمادگی جسمانی بازیکنان و چندین موضوع دیگر است که تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

هاشمیان درخصوص انتشار خبری مبنی بر حضورش بر روی نیمکت تراکتورسازی به‌عنوان دستیار دوم مجید جلالی اظهار داشت: مجید جلالی استاد و دوست من است و من همواره برای وی احترام بسیاری قائل هستم. باشگاه تراکتورسازی نیز باشگاهی بزرگ با هوادارانی پرشور است، اما باید بگویم، هیچگونه مذاکره‌ای در این خصوص صورت نگرفته است.

وی متذکر شد: تا یک سال آینده برنامه‌ای برای حضور در ایران و مربیگری در لیگ کشور ندارم و اگر قرار باشد در ایران فعالیت مربیگری داشته باشم، حتما به‌عنوان سرمربی روی نیمکت یکی از تیم‌های لیگ برتری خواهم نشست.

 

وحید هاشمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر