کد خبر: 77891 A

حرف‌های رویانیان خیلی بد است؛

اگر واقعا کریمی را نمی‌خواهند این حرف‌ها خیلی بد است و بهتر است حضوری با او صحبت کنند و دلایل خود را بگویند و قضیه را تمام کنند.

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: اظهارنظر رویانیان در مورد علی کریمی و ام المصائب خواندن او اتفاق خیلی بدی است که شاهد آن بودیم.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اگر واقعا کریمی را نمی‌خواهند این حرف‌ها خیلی بد است و بهتر است حضوری با او صحبت کنند و دلایل خود را بگویند و قضیه را تمام کنند. مطرح شدن این مسائل در روزنامه‌ها نه برای باشگاه خوب است و نه برای کریمی و نباید باشگاه با بازیکنان بزرگ خود چنین رفتاری داشته باشد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس باید به پیشکسوتان و اسطوره‌های باشگاه احترام بگذارد اما با این حرف‌ها شاهد احترام به آنها نیستیم. یک بازیکن برای باشگاه پرسپولیس سال‌ها زحمت کشیده و یک روزی هم اگر قرار است برود باید به خوبی جدا شوند نه اینکه هم دل کریمی را بشکنیم و هم شخصیت او را زیر سوال ببریم. اگر مدیرانه و باهوش عمل کنیم خیلی راحت مسائل حل می‌شود.

درخشان در پایان گفت: تدبیر یک مدیر این است که با آرامش و فکر خوب بهترین شرایط را برای مجموعه‌اش فراهم کند تا معضلات و مشکلات حل شود نه اینکه به دست خودش حاشیه را به تیم تزریق کند. با این شیوه هم مشکلات خود رویانیان بیشتر می‌شود و هم حاشیه‌های تیم. مدیران پرسپولیس باید با درایت و تفکر خوب حرکت کنند تا امسال طرفداران پرسپولیس حداقل رنگ قهرمانی را ببینند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر