کد خبر: 80117 A

صعود در پلی‌آف مشکل خواهد بود؛

لبنان در حال حاضر هیچ امیدی ندارد و اگر جلوی ما می‌ایستد نوکری قطری‌ها را می‌کند.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران گفت: روحیه بالای تیم ملی مثل شمشیر دو لبه است.

داریوش مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ملی با توجه به برد مقابل قطر روحیه بالایی دارد، اما این روحیه بالا مثل شمشیر دو لبه است، یعنی اگر این روحیه با غرور توام شود شک نکنید مقابل لبنان یکی از بدترین بازی های تیم ملی را در پیش خواهیم داشت اما اگر با تدبیر عمل کنیم و روحیه در خدمت تیم ملی باشد شک نکنید با اختلاف 3 یا 4 گل لبنان را می‌بریم.

وی در ادامه افزود: لبنان در حال حاضر هیچ امیدی ندارد و اگر جلوی ما می‌ایستد نوکری قطری‌ها را می‌کند.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در مورد لبنان نیز گفت: عده‌ای می‌گویند لبنان حذف شده و مقابل ما انگیزه‌ای ندارد اما اصولا بازی‌هایی که در رده‌های ملی انجام می شود با انگیزه بالایی همراه است چون بحث دفاع از غرور یک ملت است. اگر لبنان ما را ببرد غرور ملی کشورش را بالا می‌برد و همین طور اگر ما برنده شویم غرور ملی ما بالا می‌رود. در بازی‌های ملی غرور ملی صادق است و تیم‌ها سعی می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند.

مصطفوی در پایان خاطرنشان کرد: شانس صعود ما در حال حاضر هم می‌تواند 90 درصد باشد و هم می‌تواند 10 درصد؛ چرا می‌گویم 90 درصد چون در بازی‌هایی که این دو هفته برگزار می‌شود اگر همه نتایج به دلخواه ما باشد شانس صعود مستقیم ما بالا می‌رود و اگر تمام بازی‌ها شکل دلخواهی برای ما نداشته باشد به پلی آف خواهیم رفت، جایی که صعود برای ما بسیار مشکل می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر