کد خبر: 80119 A

لبنان استرسی ندارد؛

اگر کره جنوبی بتواند ازبکستان را ببرد، با یک مساوی در سئول مقابل کره‌جنوبی هم مستقیم به جام جهانی می‌رویم.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با توجه به پیروزی مقابل قطر شرایط روحی و روانی تیم ما خیلی خوب است.

ابراهیم میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: با توجه به برد خوبی که تیم ملی مقابل قطر به دست آورد رفتن ما به پلی‌آف قطعی شده و شرایط روحی و روانی ما خیلی خوب است و بدون اینکه لبنان را دست کم بگیریم باید با قدرت مقابل این تیم بازی کنیم و یک پیروزی خانگی کسب کنیم تا یک گام دیگر به جام جهانی نزدیک شویم.

وی ادامه داد: اگر کره جنوبی بتواند ازبکستان را ببرد، با یک مساوی در سئول مقابل کره‌جنوبی هم مستقیم به جام جهانی می‌رویم.

دروازه‌بان سابق تیم ملی همچنین در مورد لبنان نیز گفت: بعید می‌دانم لبنان انگیزه‌ای داشته باشد. این دیدار آخرین بازی لبنان است و همه چیز برای آنها تمام شده است. لبنان برای این دیدار استرس ندارد و از نظر امتیازی هم این بازی برایش اهمیتی ندارد اما ما باید کار خود را بکنیم و به شرایط لبنان فکر نکنیم. ما باید محکم و پرقدرت مقابل لبنان بازی کنیم تا برنده شویم.

میرزاپور در پایان متذکر شد: در حال حاضر شانس صعود ما به جام جهانی 60 درصد است چون ازبکستان دو بازی بسیار سخت مقابل کره‌جنوبی و قطر دارد و ما شرایط بهتری نسبت به ازبکستان داریم و اگر لبنان را ببریم شرایط ما خیلی بهتر می‌شود و می‌توانیم به صعود مستقیم به جام جهانی امیدوار باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر