کد خبر: 80307 A

اولویت اول آندو استقلال است؛

اینکه هیات مدیره باشگاه استقلال استعفای مدیرعامل خود را بپذیرد یا خیر موضوعی است که در جلسه فردای آنها مشخص خواهد شد.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد که جدایی و ماندن امیر قلعه‌نویی ارتباطی به رفتن فتح‌اله‌زاده ندارد.

منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با اوضاع مدیریتی باشگاه استقلال اظهار کرد: متاسفانه چند روزی است آقای فتح اله زاده از مدیریت باشگاه استقلال استعفا کرده و ظاهرا این استعفا مورد قبول سایر اعضای هیات مدیره قرار نگرفته اما قرار است در جلسه ای که به زودی برگزار می شود همه این مسائل حل شوند.

وی افزود: امیر قلعه نوعی برای فصل آینده لیست بازیکنانی که باید جذب شوند را به باشگاه ارائه کرده که باید نسبت به جذب آن ها از سوی باشگاه اقدام شود ضمن آنکه بازیکنانی نیز هستند که قراردادشان نیاز به تجدید دارد که متاسفانه با وجود شروع تمرینات هنوز اتفاقی در مورد آنها نیفتاده است.

وی گفت: آنطور که من شنیدم قرار است فردا سایر اعضای هیات مدیره در حضور علی فتح اله زاده پای میز مذاکره بنیشنند و بحث مدیرعاملی استقلال را حل کنند. البته این جلسه باید زودتر از این ها برگزار می شد اما با توجه با اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در پیش است زمینه برگزاری نشست هیات مدیره مهیا نشده است.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش موافق بازگشت فتح اله زاده است گفت: من فکر می کنم بحث استعفای فتح اله زاده ربطی به وزارت ورزش ندارد و این موضوعی است که باید توسط هیات مدیره حل شود. اینکه هیات مدیره باشگاه استقلال استعفای مدیرعامل خود را بپذیرد یا خیر موضوعی است که در جلسه فردای آنها مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا زمینه بازگشت فتح اله زاده فراهم خواهد شد، گفت: به هر حال وی در استقلال زحمات زیادی کشیده و فردی است که قطعا به آینده استقلال می تواند کمک کند. امیدوارم که تلاش ها در مسیری باشد که فتح اله زاده در استقلال بماند.

این پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که شنیده می شود در صورت جدایی فتح اله زاده قلعه نوعی هم از استقلال جدا می شود گفت: بعید می دانم قلعه نوعی چنین بحثی را مطرح کرده باشد البته از آنجا که وضع مدیریتی استقلال هنوز مشخص نیست نمی دانیم چه اتفاقی می افتد اما طبق آنچه که قلعه نوعی مطرح کرده او تاکنون استعفایی نداده و قرار نیست استعفا هم بدهد.

وی با اشاره به اینکه قلعه نوعی تا آخر هفته به ایران باز خواهد گشت در رابطه با شرایط تمدید قرارداد بازیکنان و شایعه جدایی برخی بازیکنان استقلال از این تیم هم گفت: اصل قضیه بر حفظ بازیکنان فصل پیش است و ما در رقابت های فصل گذشته بازیکنان خوبی داشتیم که با اضافه کردن دو یا سه بازیکن اضافی می توانیم روند موفق خود را حفظ کنیم.

وی گفت: من بعید می دانم بازیکنی قصد جدایی از استقلال را داشته باشد و مطمئنا بعد از اینکه باشگاه از بلاتکلیفی خارج شود بازیکنان ما نیز یک به یک پای میز مذاکره نشسته و قرارداد خود را تمدید خواهند کرد.

فتح اله زاده در پایان در رابطه با احتمال بازگشت آندرانیک تیموریان به استقلال گفت:‌اگر جدایی او از الخریطیات قطعی شود قطعا گزینه اصلی اش بازگشت به استقلال خواهد بود.

فتح‌الله‌زاده قلعه نویی استقلال پورحیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر