کد خبر: 80427 A

پایان رافت در گفت‌وگو با ایلنا:

بحث استقلالی و پرسپولیسی بودن کلیشه‌ای شده/ علی دایی بهتر از هر کسی این مسائل را می‌داند.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:فکر نمی کنم حضور آدم های استقلالی در پرسپولیس دردسرساز نمی شود.

پایان رافت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: سرمربی اختیار تام دارد و دوست دارد با بازیکنان و کادر مد نظر خودش بازی کند. پرسپولیس و استقلال همیشه حاشیه دارند اما آمدن بازیکنان و مربیان استقلالی در پرسپولیس فکر نکنم برای این تیم دردسرساز شود. علی دایی بهتر از هر کسی این مسائل را می داند اما روی این نفرات نظر مثبت داشته و آنها را آورده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نباید اصالت پرسپولیس حفظ شود گفت: امثال علی پروین، محمود خوردبین، علی دایی، مهدوی‌کیا، استیلی، کریمی و باقری اصالت پرسپولیس هستند و ما هم در کنار آنها چیزهای زیادی یاد گرفته‌ایم اما الان فوتبال در کل دنیا حرفه‌ای است و بحث استقلالی و پرسپولیسی بودن کلیشه‌ای شده چون همه اینها برای خدمت به پرسپولیس آمده‌اند و اگر غیر از این باشد خودشان ضرر می‌کنند. من حضور آنها در پرسپولیس را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم دست به دست هم بدهند و امسال تیمی در شان پرسپولیس ببینم.

رافت در پایان گفت: از الان زود است که بگوییم پرسپولیس قهرمان می شود اما همه از پرسپولیس قهرمانی می‌خواهند همان طور که از انتخابات ریاست جمهوری هم انتظارات بالاست. انشاء الله تیم در فصل جدید قهرمان شود چون حیف است با این همه طرفدار پرسپولیس نتیجه نگیرد. رویانیان محکم پشت دایی ایستاد و حالا بچه‌ها باید همت کنند و غیرت کنند تا نتیجه بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر