کد خبر: 80876 A

هیچ‌وقت نگفتم کریمی باید برگردد؛

هیچ‌وقت نگفتم کریمی باید برگردد یا اصرار کنم او را برگردانند/ ما باید خیلی محکم مقابل کره‌ بازی کنیم/ می‌توانیم پیروز شویم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بچه‌ها مقابل لبنان خوب بازی کردند و می‌توانستند بیشتر از 4 گل هم بزنند.

کریم باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی با لبنان بازی خوبی بود و بچه‌ها می‌توانستند بیشتر گل بزنند اما 4 تا هم بد نبود و با تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان الان بیشتر برای صعود به جام جهانی امیدوار شدم. امیدوارم در کره جنوبی هم نتیجه خوبی بگیریم تا صعود کنیم.

وی در مورد احتمال تبانی ازبکستان و قطر گفت: فکر نمی‌کنم چنین کاری کنند. قطر میزبان جام جهانی شده و فکر نکنم از این کارها کنند اما بعید هم نیست. ما باید همه مسائل را در نظر بگیریم و خیلی محکم مقابل کره‌جنوبی بازی کنیم و حتی می‌توانیم پیروز شویم.

کاپیتان سابق تیم ملی در مورد حرف‌های اخیر سرمربی کره جنوبی گفت: هر چی گفته، زیاد مهم نیست. بازیکنان ما باید حواس‌شان جمع باشد و بازی را به خوبی پشت سر بگذارند. حرف مفت زیاد است و سرمربی کره هم حرف مفت زده است. امیدوارم بچه‌ها با بازی خوب خود، تودهنی محکمی به او بزنند.

وی افزود: الان بچه های ما از نظر روحی شرایط خیلی خوبی دارند و تا روز بازی با کره‌جنوبی باید همین شرایط را حفظ کنند تا با روحیه‌ای خوب و آمادگی بدنی مناسب وارد بازی شوند.

باقری که در بازی با قطر در دوحه کنار ملی‌پوشان بود، در مورد احتمال حضورش در اردوی تیم ملی در کره جنوبی گفت: من برای بازی با قطر میهمان فدراسیون بودم اما برای بازی با کره جنوبی نمی‌روم چون فدراسیون از ما نخواسته و این بازی را نمی‌روم.

وی در مورد حضورش در پرسپولیس گفت: فعلا که خبر خاصی نیست و منتظر باشگاه هستم که متاسفانه هنوز خبر نداده‌اند. خود دایی هم این اواخر صحبتی با من نکرده و منتظرم ببینم باشگاه من را می‌خواهد یا نه که هنوز خبری نشده است.

باقری در پایان در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید اصرار شما برای بازگشت علی کریمی باعث تردید مدیران پرسپولیس برای جذب شما شده، گفت: هیچ‌وقت نگفتم کریمی باید برگردد یا اصرار کنم او را برگردانند. فقط گفتم با باشگاه و مربیان در این رابطه صحبت می‌کنم چون این مساله در اختیار من نیست که اصرار کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر