کد خبر: 82378 A

ایلنا بررسی کرد:

تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی عصر سه‌شنبه در آخرین دیدار خود در جریان مقدماتی جام جهانی به مصاف کره‌جنوبی می‌رود که احتمالا کی‌روش به نسبت دیدار با قطر و لبنان تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی عصر سه‌شنبه در آخرین دیدار خود در جریان مقدماتی جام جهانی به مصاف کره‌جنوبی می‌رود که احتمالا کی‌روش به نسبت دیدار با قطر و لبنان تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان و قطر کارلوس کی‌روش را بعد از قریب به دوسال از حضورش در ایران رسانده و انتظار می‌رود همین ترکیب برنده در بازی با کره جنوبی هم حفظ شود، هر چند که با توجه به سبک بازی کره‌ای ها و البته بازی سرعتی و تاکتیکی که این تیم شرق آسیایی از خود به نمایش خواهد گذاشت به نظر می‌رسد تغییر در چند پست تیم ملی در این بازی از سوی کی‌روش دور از ذهن نباشد.

رحمان احمدی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، رضا قوچان‌نژاد. این ترکیب تیم ملی ایران مقابل قطر بود که با نتیجه یک بر صفر شاگردان کی‌روش همراه بود و سرمربی پرتغالی تیم ملی در بازی با قطر هم تقریبا با ترکیب مشابه رحمان احمدی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، رضا قوچان‌نژاد، مجتبی جباری، مسعود شجاعی و محمد رضا خلعتبری به مصاف لبنان رفت و با نتیجه 4 بر صفر هم پیروز شد.

با همه این‌ها انتظار می‌كود کی‌روش در بازی حساس خود مقابل کره با ترکیبی دفاعی تر بازی را آغاز کند. بر همین اساس طبق آنچه که در دو بازی اخیر اتفاق افتاده رحمان احمدی خواهد بود و در خط دفاع هم با توجه به عملکردخوب مدافعان تیم ملی در بازی با قطر و لبنان کی‌روش از پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی و هاشم بیک‌زاده استفاده خواهد کرد. خط هافبک ایران را آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، جواد نکونام، خسرو حیدری و مسعود شجاعی تشکیل خواهند داد و رضا قوچان‌نژاد و نیز به عنوان تک مهاجم ایران مقابل کره‌جنوبی در ترکیب قرار خواهد گرفت.

گفتنی است احتمال اینکه کی‌روش در خط دفاع خود از احسان حاج صفی به جای هاشم بیک‌زاده به خاطر سرعتش بهره ببرد بسیار زیاد است. ضمن آنکه محمدرضا خلعتبری به خاطر نمایش خوبی که مقابل لبنان داشت به احتمال زیاد در خط هافبک به کار گرفته خواهد شد.

هم‌اکنون نفرات زیر در اردوی تیم ملی به سر می‌برند:

رحمان احمدی، سوشا مکانی، علیرضا حقیقی، خسرو حیدری، حسین ماهینی، محمدرضا خانزاده، پژمان منتظری، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی، احسان حاج صفی، سیدهاشم بیک زاده، جواد نکونام، امید ابراهیمی، اندرانیک تیموریان، محمد نوری، مجتبی جباری، قاسم حدادی فر، غلامرضا رضایی، رضا قوچان نژاد، محمدرضا خلعتبری، محسن مسلمان، مسعود شجاعی، مهرداد اولادی، فرزاد حاتمی

جام جهانی تیم ملی فوتبال کی روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر