کد خبر: 82433 A

دنبال عذرخواهی کسی نیستم؛

من هر جا که می‌روم تک و تنها هستم و کسانی باید این سمت را برعهده بگیرند که بادیگارد دارند.

محمد مایلی‌کهن گزینه اصلی برای تکیه بر صندلی سرمربیگری تیم پرسپولیس بود اما ناگهان علی دایی به این عنوان انتخاب شد و پس از آن جنگ رویانیان و مایلی‌کهن شروع شد.

به گزارش ایلنا، محمد مایلی‌کهن درباره این اتفاقات گفت: دنبال عذرخواهی هیچ‌کسی نیستم. درست است مسئولین تراکتورسازی از من عذرخواهی کردند اما از پرسپولیس هیچ‌کسی با من تماس نگرفت، البته با این صحبت‌هایی که رویانیان کرد من فکر کردم خدایی نکرده کشوری به ما حمله کرده و رویانیان دستور دفاع می‌دهد.

سرمربی صبای قم متذکر شد: 14 سال در این تیم بازی کردم و همیشه طرفدار آن بوده‌ام و حتما خیری بوده که سرمربی این تیم نشدم و افتخار می‌کنم یکی از گزینه‌ها بودم.

وی افزود: سرمربیگری پرسپولیس فوق العاده کار سختی است. من هر جا که می‌روم تک و تنها هستم و کسانی باید این سمت را بر عهده بگیرند که چندین بادیگارد دارند.

مایلی‌کهن درخصوص شرایط پرسپولیس برای سرمربیگری گفت: مسئولین گفتند سرمربی باید حتما پرسپولیسی باشد. گفتند مایلی‌کهن و درخشان هستند. گفتند چه کسی را می‌خواهید گفتند درخشان. بعد گفتند درخشان از گزینه‌ها حذف شده و بین مایلی‌کهن و ابراهیم‌زاده یک نفر را انتخاب کنید. گفتند ابراهیم‌زاده، حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را...

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر