کد خبر: 82816 A

مقدماتی جام جهانی 2014- اولسان؛

در دیدار همزمان تیم فوتبال قطر موفق شده با یک گل از ازبکستان پیش بیفتد.

دیدار تیم های ملی فوتبال کشورمان با کره جنوبی در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید تا با توجه به دیدار قطر و ازبکستان ما همچنان بخت اول راهیابی به جام جهانی باشیم.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان که در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی  2014 برزیل از ساعت 16:30 دقیقه در اولسان به مصاف کره جنوبی رفته که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید تا بخت تیم ما برای صعود بالاتر از ازبک ها باشد.

اگرچه در اکثر دقایق نیمه نخست این دیدار توپ و میدان از ان کره‌ای ها بود ولی با این وجود ملی‌پوشان ما اجازه ندادند آنها خطر جدی را روی دروازه ما ایجاد کنند تا رحمان احمدی دروازه‌اش بسته بماند.

ترکیب تیم ملی ایران: رحمان احمدی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، رضا قوچان‌نژاد

ترکیب تیم ملی کره جنوبی: جونگ سونگ ریونگ، کیم یوآنگ گوان، کیم کی‌هه، یانگ هیون سو، کیم چانگ سو، گیم چی وو، جی دونگ وو، لی میونگ جو، سون هیونگ مین، کیم شین ووک و لی دونگ گوک

در دیدار همزمان تیم فوتبال قطر موفق شده با یک گل از ازبکستان پیش بیفتد. عبدالقدیر الیاس در دقیقه 37 برای قطری‌ها گلزنی کرد تا این تیم کار بزرگی را رقم بزند و البته این نتیجه به سود تیم ملی ایران خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر