کد خبر: 85017 A

تهدیدکنندگان مقابل آبادانی‌ها عددی نیستند؛

آنها یکسری منافع دارند که وقتی نیستند و منافع آنها تامین نمی‌شود، شروع به تخریب می‌کنند، الان هم برای من پیامک تهدیدآمیز فرستاده‌اند و حاشیه درست می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: یک عده در آبادان هستند که همیشه هر کسی به این تیم می‌آید را تخریب می‌کنند.

ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بحث آنها بحث شخصی نیست و دل‌شان برای تیم نمی سوزود چون در گذشته غلام پیروانی و پرویز مظلومی هم بودند اما باز هم همین افراد برای تیم حاشیه‌سازی می‌کردند. آنها یکسری منافع دارند که وقتی نیستند و منافع آنها تامین نمی‌شود، شروع به تخریب می‌کنند، الان هم برای من پیامک تهدیدآمیز فرستاده‌اند و حاشیه درست می‌کنند.

وی افزود: این افراد قبلا هم در صنعت نفت بوده‌اند اما هیچ کاری نتوانستند انجام دهند و امروز دنبال تخریب تیم هستند. سوال من این است مگر صنعت نفت آبدان ملک شخصی کسی است که هر کسی می‌آید، این‌ها تخریبش می‌کنند؟ به هر حال این تیم باید اداره شود و آنهایی که ادعا دارند دل‌شان برای صنعت نفت می‌سوزد، چرا هیچ‌وقت به این تیم کمک نمی‌کنند و فقط دنبال منافع شخصی خود هستند و به منافع تیم، باشگاه و مردم آبادان فکر نمی‌کنند؟

وی ادامه داد: در یک تیم مگر چند نفر کار می‌کنند که همه را جا بدهیم؟ ما که نمی‌توانیم همه را راضی کنیم. هیات مدیره و مدیرعامل که نمی‌توانند همه را راضی کنند. این عده از هیات مدیره گرفته تا کادر فنی همه را تخریب می‌کنند. بحث آنها بحث شخصی نیست و مجموعه را تخریب می‌کنند.

سرمربی جدید صنعت نفت آبادان در ادامه متذکر شد: مردم آبادان مدام به من پیامک می‌دادند که به آبادان بیا و مورد حمایت ما هستی. اینها مقابل مردم آبادان عددی نیستند و به گفته گودرزی مدیرعامل باشگاه باید با آنها برخورد شود چون بحث قاسمپور نیست، بلکه بحث مجموعه تیم است. بنده اسامی آنها را به مسئولین داده‌ام تا برخورد کنند و خودم هم به آبادان برسم، از آنها شکایت خواهم کرد و مطمئنا این عده را به مردم آبادان معرفی می‌کنم چون باید به مردم شهر جوابگو باشند.

قاسمپور در پایان گفت: این اتفاقات و تهدیدها انگیزه من را بیشتر کرده و مصمم‌تر شده‌ام تا با صنعت نفت نتیجه بگیرم. هیچ قولی نداده بودم اما این بار هم تمام تلاشم را می‌کنم تا تیم به لیگ برتر صعود کند. من برای تفریح به آبادان نمی‌روم چون همه عشق مردم آبادان همین تیم است و اگر دنبال تفریح بودم، جای دیگری می‌رفتم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر