کد خبر: 85153 A

تمرین پرسپولیس تحت تاثیر حضور رویانیان؛

سرخ‌پوشان اولین تمرین خود بعد از بازگشت از اردوی رامسر را صبح امروز در مجموعه ورزشی درفشی‌فر برگزار کردند.

محمد رویانیان پس از حضور در تمرین سرخ‌پوشان با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا، سرخ‌پوشان اولین تمرین خود بعد از بازگشت از اردوی رامسر را صبح امروز در مجموعه ورزشی درفشی‌فر برگزار کردند.

در تمرین امروز سرخ‌پوشان علی دایی که برای سفر کاری به روسیه رفته بود، بار دیگر هدایت تیم را بر عهده گرفت و غلامرضا رضایی هم که از جمع ملی‌پوشان در تمرینات شرکت نکرده بود، حاضر شد و اولین تمرین خود در فصل جدید را با سرخ‌پوشان انجام داد. حضور پیام صادقیان و اولین تمرین پدیده فصل گذشته لیگ هم از اتفاقات خوشایند برای هواداران بود.

در این میان شاید مهمترین اتفاق تمرین واکنش تماشاگران و اعضای تیم به انتشار خبر ادامه فعالیت محمد رویانیان به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بود که موج شادی را به راه انداخت.

محمد رویانیان که صبح امروز در وزارت ورزش حضور پیدا کرده بود، اواخر تمرین در مجموعه درفشی‌فر حاضر شد و به ابراز احساسات پاسخ گفت.

در تمرین امروز پرسپولیس که یک ساعت به طول انجامید، اثری از کار با توپ دیده نشد و سرخ‌پوشان به انجام کارهای کششی و دوهای سرعتی و استقامتی پرداختند. همچنین عباس‌زاده و پولادی به دلیل آسیب‌دیدگی غایب بودند. محمد پنجعلی و سعید شیرینی مدیر و سرپرست تیم پرسپولیس هم از نزدیک نظاره‌گر تلاش سرخپوشان بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر