کد خبر: 85234 A

با ابقای رویانیان تیم به آرامش رسید؛

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقات اخیر هیات مدیره پرسپولیس اتفاقات خوبی نبود و روح و روان و آرامش تیم را به هم ریخت.

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: اتفاقات اخیر هیات مدیره پرسپولیس اتفاقات خوبی نبود و روح و روان و آرامش تیم را به هم ریخت.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اتفاقات اخیر هیات مدیره پرسپولیس اتفاقات خوب و جالبی نبود و روح و روان و آرامش تیم را به هم ریخت. تعویض یا تغییر نیاز به زمان مناسب دارد مثل مربی که آخر فصل باید کارش بررسی و در موردش تصمیم‌گیری شود،

این پیشکسوت پرسپولیس همچنین متذکر شد: مدیرعامل باید در زمانی که مجموعه باشگاه آرامش دارد در موردش تصمیم گرفته شود. الان شرایط مناسبی برای تغییر مدیرعامل پرسپولیس نبود و امیدوارم شرایط مناسب باشد تا رویانیان به کارش ادامه دهد و ببینیم تیم در این فصل چه نتایجی می گیرد.

وی افزود: با ابقای رویانیان تیم به آرامش رسید و همه با یک آرامش فکری خوب مشغول کار شدند. الان دیگر بحث و حرف و حدیث نیست و رویانیان برگشت و انشاءالله یا قدرت و اقتدار کارها پیش برود. امیدوارم پرسپولیس فصل خوبی داشته باشد و قهرمان شود.

درخشان در پایان گفت: رویانیان در پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و یکسری کارهای خوب انجام داده، البته یک جاهایی هم کم تجربگی کرده چون تخصص این کار را نداشت، اما کارهای خوبی که داشته باعث شد هواداران و پیشکسوتان از وی در روزهای گذشته حمایت کنند که این حمایت به جا و به موقع بود چون پرسپولیس در موقعیتی نیست که مدیرعامل عوض کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر