کد خبر: 85586 A

با حکم رویانیان؛

مدیرعامل پرسپولیس در این نشست بر لزوم تعامل همه جانبه معاونان و مدیران بخش‌های مختلف با قائم‌مقام باشگاه تاکید کرد.

محمد رویانیان در جلسه امروز شورای معاونان و مدیران از افزایش اختیارات قائم مقام باشگاه و انتصاب وی به عنوان سخنگوی باشگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل پرسپولیس در این نشست بر لزوم تعامل همه جانبه معاونان و مدیران بخش‌های مختلف با قائم‌مقام باشگاه تاکید کرد.

رویانیان همچنین از معاونان و مدیران بخش‌های مختلف باشگاه پرسپولیس خواست به منظور پرهیز از پراکندگی در اظهارنظرها، تنها در حوزه کاری خود با رسانه‌ها گفتگو کنند و اظهارنظر درباره مسائل کلان باشگاه بر عهده سخنگو خواهد بود.

متن حکم انتصاب بهروز منتقمی به عنوان سخنگوی باشگاه پرسپولیس به این شرح است: نظر به مراتب تعهد، تجارب ارزشمند و سوابق پربار جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید. امید است با توجه به برنامه‌های استراتژیک باشگاه و با نظر به لزوم اطلاع رسانی دقیق بدون واسطه و ساماندهی شده در امور کلان باشگاه با اصحاب رسانه، همچنین در جهت استمرار موفقیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی و مردمی پرسپولیس با هماهنگی معاونین، مدیران و سایر همکاران با توکل به خداوند متعال اقدام‌های لازم را به عمل آورید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر