کد خبر: 85614 A

به فکر حضور در تیم ملی هستم؛

هدف شخصی من در فصل جدید این است که بتوانم با انجام بازی‌های خوب به دوران اوج برگردم و شرایط بهتری نسبت به سال‌های قبل داشته باشیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا گفت: در حال حاضر دوران بدنسازی را پشت سر می‌گذارم و تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

ابراهیم میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: درحال حاضر شرایط بسیار خوبی داریم. فعلا دوران بدنسازی را پشت سر می‌گذاریم و برای فصل جدید آماده می‌شویم و انشاءالله بتوانیم بازی‌های خوبی را در طول فصل انجام دهیم.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان متذکر شد: با توجه به شرایط تیم و حفظ اکثر نفرات فصل قبل، تیم خوبی داریم. نفرات خیلی خوبی هم جذب شده‌اند و امیدوارم خیلی زود هماهنگ شویم تا با قدرت وارد مسابقات شویم.

وی افزود: امسال هدف ما حضور در رده‌های بالای جدول است. با توجه به امکانات، کادرفنی و بازیکنانی که داریم، می‌شود نتیجه گرفت و در رده‌های بالای جدول قرار گرفت. هدف ما باید کسب سهمیه آسیا باشد و باید تلاش کنیم به هدف خود برسیم.

میرزاپور در پایان گفت: هدف شخصی من در فصل جدید این است که بتوانم با انجام بازی‌های خوب به دوران اوج برگردم و شرایط بهتری نسبت به سال‌های قبل داشته باشیم. به حضور در تیم ملی هم فکر می‌کنم و این مساله بستگی به آمادگی و کیفیت خودم دارد. ملاک کادر فنی تیم ملی آمادگی نفرات است و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم تا به تیم ملی برسم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر