کد خبر: 85639 A

آغاز جام حذفی از 12 شهریورماه؛

لیگ دسته اول اواخر دهه سوم شهریور آغاز می‌شود و یک هفته بعد هم لیگ دسته دوم و اواسط مهرماه هم لیگ دسته سوم آغاز خواهد شد.

 رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا بهروان درباره آغاز لیگ‌های یک و 2 و 3 گفت: بر اساس برنامه‌ریزی کرده‌ایم لیگ دسته اول اواخر دهه سوم شهریور آغاز می‌شود و یک هفته بعد هم لیگ دسته دوم و اواسط مهرماه هم لیگ دسته سوم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تیم‌ها در حال استراحت هستند و زمان باقیمانده تا آغاز مسابقات می‌توانند در نقل و انتقالات فعالیت کنند و بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند که البته در این باره و زمان دقیق فصل و انتقالات اطلاع رسانی می‌شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان آغاز جام حذفی گفت: جام حذفی باشگاه‌های کشور را از 12 شهریور آغاز می‌کنیم. مرحله اول این مسابقات با حضور 32 تیم قهرمان استان‌ها آغاز می‌شود که با توجه به 8 قرعه استراحت برای تیم‌ها، طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که 20 تیم به مرحله دوم و 10 تیم به مرحله سوم برسند. سپس این 10 تیم با 26 تیم لیگ دسته اول و 28 تیم دسته دوم، 64 تیم را تشکیل می‌دهند که تا پایان مهرماه امسال 64 تیم پس از رقابت به 32 تیم می‌رسند و پس از بازی‌های این مرحله 16 تیم نهایی مشخص می‌شود.

بهروان در پایان گفت: از دهه اول آبان‌ماه 16 تیم منتخب کشور با 16 تیم لیگ برتری مرحله بعدی را برگزار می‌کنند که 32 تیم این مرحله پس از قرعه‌کشی حریفان‌شان را می‌شناسند و مراحل بعدی انجام می‌شود که به موقع در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر