کد خبر: 85644 A

امیری خبر داد:

معاون ورزشی باشگاه استقلال از حضور دوباره جواد نکونام در جمع آبی‌پوشان تهرانی خبر داد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال از حضور دوباره جواد نکونام در جمع آبی‌پوشان تهرانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی امیری با بیان این خبر اعلام کرد که جواد نکونام پس از جلسه‌ای که با قلعه‌نوعی و فتح‌الله‌زاده برگزار کرد در تیم استقلال خواهد ماند و جایی نمی‌رود.

وی ادامه داد: قرارداد نکونام با استقلال دو ساله است و به همین دلیل با برطرف شدن مشکلات در جلسه امروز، کاپیتان تیم ملی فصل آینده نیز در جمع آبی‌‌پوشان توپ بزند. خود جواد نیز دوست داشت در استقلال بماند که همین اتفاق نیز خواهد افتاد.

وی همچنین درباره سرنوشت مهدی رحمتی با باشگاه نیز گفت: رحمتی نیز  جلسه خوبی را با علی فتح‌الله‌زاده برگزار کرد و به همین زودی قرارداد خود را با باشگاه منعقد می‌کند تا بتواند در تمرینات تیم نیز حضور یابد.

امیری همچنین درباره وضعیت جباری نیز گفت:جباری امشب به دفتر علی فتح‌الله‌زاده خواهد آمد تا درباره سوء تفاهمات ایجاد شده صحبت کنند و این مشکلات نیز به زودی به پایان خواهد رسید.

وی در پایان در مورد آخرین خبرها از وضعیت آنرانیک تیموریان، منتظری و خسرو حیدری نیز متذکر شد: اندو اگر با تیم‌های خارجی که پیشنهاد دارد به توافق نرسد بدون شک در استقلال توپ خواهد زد. خسرو حیدری و منتظری هم بعد از بازگشت به ایران در جلسه‌ای با مدیریت باشگاه وضعیت خود را نهایی خواهند کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر