کد خبر: 86372 A

نیکبخت از روی ترحم جذب نشده؛

مراحل واگذاری بودجه وزارت ورزش به ما همچنان ادامه دارد. انگار این بودجه باید 7 خوان رستم را طی كند. باور كنید این مشكلات برای ما آزار دهنده شده. باشگاه استقلال دولتی است و وزارت ورزش باید به ما كمك كند.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه مجتبی جباری پرسپولیسی نمی‌شود، از جذب علیرضا واحدی نیکبخت توسط قلعه‌نویی هم دفاع کرد.

منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به شایعه حضور مجتبی جباری در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلا این شایعات را باور نكنید چون من اصلا نمی‌پذیرم مجتبی با پرسپولیسی‌ها مذاكره هم كرده باشد. او بازیكنی است كه از جوانی فوتبالش را در استقلال شروع كرده و قرار نیست از جمع ما جدا شود. اینكه سوء تفاهماتی بین او و مدیرعامل باشگاه ایجاد شده را قبول دارم اما خیلی امیدوارم با كدخدا منشی این مشكل حل شده و مجتبی به تیم اضافه شود.

وی با اشاره با اینکه مشکلات مالی بیشترین مشکلات را برای استقلال به وجود آورده، افزود: استقلال فصل گذشته به خاطر مشكلات مالی كه داشت در تنگناهای بدی گرفتار شد و اكنون هم همین مشكلاتی كه همه از آن حرف می‌زنند، تركش‌‌های همان مصیبت‌های مالی است. متاسفانه مشكلات موجود اقتصادی باشگاه باعث شده قدری كارها كند پیش برود. با این حال مذاكرات همچنان ادامه دارد و بازیكنانی نظیر جباری، نکونام و تیموریان یك به یك به جمع تیم اضافه می‌شوند. دیروز هم كه مهدی رحمتی قراردادش را تمدید كرد.

مدیرفنی استقلال در رابطه با احتمال جدایی هریک از این بازیکنان اظهارکرد: ما اصلا به جدایی هیچ یک از سه بازیکنی که اسم بردم فكر نمی‌كنیم چون مطمئنم قرار نیست این بازیکنان از جمع ما جدا شوند یا حداقل میلی بر جدایی داشته باشد. فتح‌ا...‌زاده همچنان در حال انجام مذاكره با این بازیكنان است و به زودی هم سوء‌تفاهمات حل خواهد شد. ضمن آنكه ما بحث بازیكنان خارجی را هم داریم و آقای قلعه نویی با وسواس خاصی به دنبال جذب بازیكنان خارجی هم هست.

وی در رابطه با وضعیت جی‌لوید ساموئل هم گفت: او از جمله بازیكنان خوب خارجی ماست و قلعه نویی اگر بخواهد قراردادش را با استقلال تمدید خواهد كرد. البته نكته‌ای كه هست اینكه اكنون تقریبا همه بازیكنان فصل قبل استقلال از باشگاه طلب دارند و این فقط مشكل ساموئل یا بازیكن خاص دیگری نیست.

پورحیدری با اشاره به جذب نیکبخت هم گفت: حتما می‌دانید كه نیكبخت از جوانی در استقلال بازی كرده و بیشتر عمر فوتبالی‌اش را در این تیم بازی كرده و حالا در برهه‌ای هم به پرسپولیس رفته كه البته بازیكنان زیادی در این چند ساله بوده‌اند كه بین این دو تیم جابه‌جا شده‌اند. من فكر می‌كنم او بازیكن خوبی است و انگیزه بسیار بالایی هم دارد منتها چند سالی را به خاطر حاشیه‌های اطرافش از دست داد. من مطمئنم نیكبخت می‌تواند در استقلال موفق و تاثیرگذار باشد و قلعه‌نویی هم از روی ترحم او را به استقلال نیاورده.

وی در در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی استقلال به کجا کشید گفت: مراحل واگذاری بودجه وزارت ورزش به ما همچنان ادامه دارد. انگار باید 7 خوان رستم را طی كند. باور كنید این مشكلات برای ما آزار دهنده شده. باشگاه استقلال دولتی است و وزارت ورزش باید به ما كمك كند. ما در كنار وزارت ورزش اسپانسرهایی را داریم اما منابع مالی آنها كفاف هزینه‌های استقلال را نمی‌دهد.

لیگ برتر استقلال پورحیدری فتح‌ا...‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر