کد خبر: 86775 A

می‌خواهم راهی به تیم ملی پیدا کنم؛

امسال می‌خواهم هم بهتر باشم و هم بیشتر گل بزنم تا برای تیمم مفید باشم و راهی برای حضور در تیم ملی پیدا کنم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ شرایط فولاد روز به روز دارد بهتر می‌شود چراکه اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم.

مهدی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت:‌ شرایط فولاد در حال حاضر خوب است و روز به روز بهتر هم می‌شود چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده‌اند و تمرینات خوبی را در اردوی آخرمان انجام دادیم، الان فقط باشگاه به دنبال جذب یک بازیکن دیگر است و اگر این مهاجم به تیم اضافه شود تیم مان کامل می‌شود.

وی افزود: در دو اردوی گذشته کارهای بدنسازی انجام دادیم و مربیان به اهداف خودشان رسیدند، الان و در تهران اردوی آخرمان را پشت سر می‌گذاریم و کارهای تاکتیکی، تکنیکی و بازی های تدارکاتی را انجام می‌دهیم تا به هماهنگی برسیم و برای شروع لیگ برتر آماده‌تر شویم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم امسال فولاد مثل سال گذشته خوب ظاهر شود، اما شرایط سخت‌تر است چون پارسال کسی روی تیم ما حساب نمی‌کرد و موفق شدیم عنوان چهارمی لیگ برتر را به دست بیاوریم. الان نگاه‌ها نسبت به ما عوض شده و حریفان انگیزه بیشتری در مقابل ما خواهند داشت. البته 16 تیمی شدن لیگ هم کار را سخت‌تر می‌کند اما تیم خوبی داریم و یک باشگاه حرفه‌ای که همه چیز آن روی برنامه‌ریزی است به همین دلیل می‌گویم بهتر از سال قبل نتیجه خواهیم گرفت.

نوری در پایان گفت:‌ من در چند سال گذشته سعی کردم عملکرد خوبی در لیگ داشته باشم و فصل قبل هم 7 گل برای فولاد زدم که برای یک هافبک آمار بدی نیست، اما امسال می‌خواهم هم بهتر باشم و هم بیشتر گل بزنم تا برای تیمم مفید باشم و راهی برای حضور در تیم ملی پیدا کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر