کد خبر: 86876 A

هدف ما فقط صعود به لیگ برتر است؛

فصل قبل با میثاقیان و مظلومی کار کردیم و در حال حاضر هم آنها گزینه‌های اصلی ما برای هدایت تیم هستند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان گفت: در حال حاضر میثاقیان و مظلومی گزینه‌های ما برای هدایت تیم در فصل جدید هستند.

حسین جباری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فصل قبل با اکبر میثاقیان و پرویز مظلومی کار کردیم و در حال حاضر هم آنها گزینه‌های اصلی ما برای هدایت تیم هستند و ظرف 72 ساعت آینده سرمربی ما معرفی خواهد شد. بحث ما شناخت آنها از تیم و همچنین فضای شهر بندرعباس و استان هرمزگان است و امیدواریم بتوانیم با آنها در فصل جدید نتیجه بگیریم.

وی افزود: به محض اینکه سرمربی ما اعلام شد اولین اردوی ما در سرعین به مدت 10 روز برگزار خواهد شد و پس از 3 روز استراحت اردوی بعدی ما در تهران خواهد بود.

وی تصریح کرد: هدف ما در فصل جدید فقط و فقط صعود به لیگ برتر است. متاسفانه فصل گذشته تمام بدشانسی‌ها برای ما بود. یعنی تیمی که برای اولین بار در تاریخ به لیگ برتر صعود کرده بود با کاهش 5 /4 سهمیه‌ای لیگ برتر مواجه شد و به لیگ یک سقوط کردیم. امسال دوباره به لیگ برتر صعود خواهیم کرد چون پتانسیل خوبی داریم و بچه‌ها انگیزه بالایی دارند و خواست مردم هرمزگان هم بازگشت آلومینیوم به لیگ برتر است.

جباری‌زاده در پایان گفت: مسئولان استان هرمزگان هم راغب هستند که به ما کمک کنند و تا امروز حمایت خوبی از آلومینیوم داشته‌اند که این حمایت‌ها در آینده هم ادامه خواهد داشت در حال حاضر مشکل خاصی نداریم و انشا الله بحث بودجه تیم مشخص شود شروع به کار می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر