کد خبر: 87143 A

تماشاگران باید توجیه شوند؛

این آقا 7 سال است چک‌هایش برگشت می‌خورد باز هم به او دسته چک می‌دهند؛ این بانک کجا است که به او دسته چک می‌دهد اما به ما نمی‌دهد؟!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: همین یک نفر در استقلال مانده بود که فراری‌اش دادند.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فقط مجتبی جباری از این تیم نرفته بود که او هم رفت. آنقدر مجتبی را اذیب کردند که فرار کرد و از استقلال رفت. حالا بروند توی بازار و غیرت بخرند.

وی افزود: مجتبی جباری آماده و سرحال را نگه نمی‌دارند و نیکبخت را پس از 5 سال دوری از فوتبال جذب می‌کنند، ‌این معادلات باشگاه استقلال را من نمی‌فهمم و نمی‌دانم چطور این اتفاقات می‌افتد؟! به هر حال تماشاگران باید توجیه شوند چرا این اتفاقات می‌افتد؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال متذکر شد: نیکبخت در استقلال بوده و اگر آماده است هیچ اشکالی ندارد به استقلال برگردد؛ شاید هم او را آورده‌اند تا برایش یک بازی خداحافظی بگذارند! اگر نیکبخت خیلی آماده باشد جذب او بد نیست، اما جباری چرا رفت و چرا در این موقعیت نیکبخت به استقلال آمد؟

وی تصریح کرد: جباری را به این دلیل کنار گذاشته‌اند که گفته «شرایط استقلال مسخره است»؛ بروید از او بپرسید چرا چنین حرفی زده؟ من هم می‌گویم«شرایط استقلال مسخره است»؛ مگر دو فصل قبل نبود که با همین مجتبی جباری به مشکل خوردند و مدیرعامل باشگاه گفت دو سال او را محروم می‌کنیم اما هفته بعد فیکس برای استقلال بازی کرد؟ اگر شرایط استقلال مسخره نبود باید همان موقع با او برخورد می‌کردند.

این پیشکسوت استقلال با اشاره به شرایطی که بین کی‌روش با رحمتی و عقیلی ایجاد شد،‌ تاکید کرد: کی‌روش کار بسیار درستی در فوتبال ما کرد که پای مشکلش با رحمتی و عقیلی ایستاد، یعنی پای بازیکن‌سالاری ایستاد. ما قبل از بازی با کره جنوبی هم مشکل دروازه‌بانی داشتیم اما کی روش پای حرفش ایستاد و حتی کره را در کشور خودش برد.

روشن در پایان گفت:‌ تا به فتح‌اله‌زاده می‌گویند بالای چشمت ابروست استعفا می‌دهد. آقا برو؛ چقدر استعفا می‌دهی و باز از پنجره باشگاه وارد می‌شوی؟! همیشه می‌گوید بدهکارم و چک برگشتی دارم. ما اگر یک چک برگشتی داشته باشیم بانک به ما دسته چک نمی‌دهد اما این آقا 7 سال است چک‌هایش برگشت می‌خورد باز هم به او دسته چک می‌دهند؛ این بانک کجا است که به او دسته چک می‌دهد اما به ما نمی‌دهد؟!

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر