کد خبر: 87191 A

برهانی:

همه بچه‌ها در این اردو با انگیزه هستند و روحیه خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن بقیه بچه‌های تیم که در یکی،‌ دو روز آینده به اوکراین می‌آیند تمرینات ما با جدیت بیشتری سپری می‌شود

مهاجم تیم فوتبال استقلال اردوی تیم استقلال در اوکراین را مطلوب ارزیابی کرد.

 

به گزارش ایلنا، آرش برهانی طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال اردوی تیم را مطلوب ارزیابی کرد.

اردوی استقلال چه طور سپری می‌شود؟

خوشبختانه شرایط خیلی خوب است و محل خوبی را برای اردوی خود انتخاب کرده‌ایم. کیف از لحاظ آب‌ و هوایی شرایط مطلوبی دارد، امکانات هتل ما هم خیلی خوب و مناسب است تا هیچ مشکلی نداشته باشیم.

از تمرینات استقلال چه خبر؟ به آمادگی لازم دست پیدا کردید؟

خوشبختانه تمرینات هم با نظم و جدیت خاصی دنبال می‌شود. همه بچه‌ها در این اردو با انگیزه هستند و روحیه خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن بقیه بچه‌های تیم که در یکی،‌ دو روز آینده به اوکراین می‌آیند تمرینات ما با جدیت بیشتری سپری می‌شود تا استقلال در اوکراین به دنبال کسب ‌آمادگی خود باشد.

قرار است یک بازی تدارکاتی هم با دیناموکیف انجام دهید، این دیدار را چه طور ارزیابی می‌کنی؟

همیشه بازی‌های دوستانه به کسب آمادگی و شناخت بیشتر نقاط ‌ضعف و قوت تیم کمک می‌کند، دیناموکیف هم یک تیم شناخته شده و آماده است و به همین دلیل ما می‌توانیم از برگزاری این بازی نهایت استفاده را ببریم تا با آمادگی بیشتر به تهران برگردیم.

تمرینات سخت و فشرده شما را خسته نکرده؟

خوشبختانه تمرینات ما اگر سخت هم برگزار می‌شود در کنار آ‌ن روحیه و انگیزه کافی هم در بین بچه‌ها دیده می‌شود. در کنار تمرینات سخت، تیم طراوت خود را هم دارد تا همه از این وضعیت راضی باشیم. هدف ما این است که در اوکراین آمادگی خود را دو برابر کنیم تا بتوانیم بعد از بازگشت به ایران پرقدرت وارد مسابقات شویم.

از شرایط خودتان چه خبر؟

خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است، برای فصل ‌جدید خیلی انگیزه دارم و دوست دارم یکی از بهترین‌ فصل‌های خود را سپری کنم به همین دلیل با جدیت تمرین می‌کنم تا بتوانم در فصل جدید به عنوان یک بازیکن آماده برای استقلال به میدان بروم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر