کد خبر: 87192 A

بهترین اردو را سپری می‌کنیم

ما جدا از اینکه هدف‌مان قهرمانی در لیگ است به موفقیت در آسیا هم فکر می‌کنیم. هر چند کار خیلی سختی پیش رو داریم

مدافع استقلال از شرایط تیم در اردوی اوکراین صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امیرحسین صادقی طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال از شرایط تیم در اردوی اوکراین صحبت کرد.

تمرینات استقلال در اوکراین چطور سپری می‌شود؟
ما هر روز دو نوبت تمرین می‌کنیم و همه تمرینات هم موثر و با برنامه دنبال می‌شود. کادرفنی برنامه‌ریزی خود را برای کسب آمادگی بیشتر تیم در اوکراین انجام داده‌اند تا در اردو همه تمرینات‌مان را طبق برنامه و زیرنظر کادرفنی برگزار کنیم.

شنیدیم هوای کیف هم خیلی مطلوب است؟
نه فقط آب و هوا بلکه امکانات اردوی ما همه مطلوب است تا هیچ مشکلی در کیف نداشته باشیم. همه بچه‌های تیم از وضعیت اردو رضایت کامل دارند و می‌توانم بگویم تمرین در این شرایط آب و هوایی واقعا دلچسب و بهترین اردو را سپری می‌کنیم، هر چند سخت و فشرده باشد.

استقبال ایرانیان مقیم اوکراین از شما چطور بود؟
خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از ما داشتند. واقعا آدم وقتی به خارج از کشور سفر می‌کند بیشتر متوجه می‌شود که استقلال در همه جای دنیا طرفدار دارد و فقط در ایران نیست که طرفداران فوتبال به تیم ما علاقه زیادی دارند. این استقبال باعث شد ما با روحیه و انگیزه بیشتری تمرین کنیم.

بازی با دیناموکیف را چطور می‌بینید؟
این بازی خیلی می‌تواند به ما کمک کند. ما با یک تیم خوب و شناخته شده باید سه‌شنبه بازی کنیم که جدا از شناخت بیشتر نقاط ضعف و قوت‌مان در کسب آمادگی بیشتر تیم هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. سعی می‌کنیم از این بازی استفاده لازم را ببریم. قطعا هدف در این بازی کسب نتیجه نیست و بلکه شناخت بیشتر از تیم است تا کادرفنی در آن به خواسته‌هایش برسد.

چه فصلی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنید؟
هنوز تا شروع فصل فاصله زیادی داریم اما هیچ فصلی هم نیست که استقلال در‌آن هدفی جز قهرمانی داشته باشد. ما جدا از اینکه هدف‌مان قهرمانی در لیگ است به موفقیت در آسیا هم فکر می‌کنیم. هر چند کار خیلی سختی پیش رو داریم اما با این اتحاد و یکدلی که من در تیم‌مان می‌بینم فکر می‌کنم بتوانیم فصل خیلی خوبی را تجربه کنیم، هر چند اعتقاد دارم به استقلال به عنوان نماینده فوتبال ایران در آسیا باید توجه بیشتری شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر