کد خبر: 87600 A

از پای پرواز پای میز قرارداد آمدم؛

فتح‌الله‌زاده امسال هم تیم بسیار خوبی را بسته‌ چون مدیر کاربلدی است و خوب می‌داند چطور بازیکنی چون من را از پای پرواز به پای میز قرارداد بکشاند

هافبک ملی‌پوش تیم استقلال قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

به گزارش ایلنا، خسرو حیدری درخصوص تمدید قراردادش صحبت کرد که در ادامه بخوانید:

بالاخره قراردادت را با استقلال تمدید کردید.
پیش از این چندین پیشنهاد داشتم که از جمله آنها پیشنهاد سپاهان بود، اما من به آنها گفتم تیم من استقلال است و به همین جهت اولویت من برای لیگ سیزدهم باز هم استقلال خواهد بود. در نهایت با مذاکراتی که با فتح‌الله‌زاده داشتم تصمیم گرفتم قراردادم را برای یک فصل دیگر تمدید کنم و البته قید پیشنهادات دیگرم را زده و حالا به همراه استقلال برای کسب ستاره سوم تلاش کنم.

پس از سپاهان هم پیشنهاد داشتید؟
بله آنها قبلا با من تماس گرفته بودند ولی همان‌طور که گفتم به آنها گفتم اولویت من استقلال است.

در این مدت بحث پیشنهادات قطری‌ها هم مطرح بود. حتی شنیده می‌شد برای مذاکره راهی قطر خواهی شد؟
فتح‌الله‌زاده با من تماس گرفت و خواست یک جلسه مذاکره دیگر با هم داشته باشیم تا اگر به توافق رسیدیم در استقلال بمانم. این جلسه هم انجام گرفت و در نهایت قراردادم را برای یک فصل دیگر تمدید کردم. ضمن اینکه اگر کار تمدید قراردادم تا الان به طول انجامید به‌ خاطر شرایط مالی نبود و فقط به جهت چند گزینه موجود در قرارداد داخلی‌ام بود. فتح‌الله‌زاده قبل از این به من پیشنهاد مالی امسال را داده بودند و من هم بدون صحبت در مورد آن قراردادم را تمدید کردم.

وضعیت استقلال را برای فصل سیزدهم چطور می‌بینید؟
مطمئن باشید علی فتح‌الله‌زاده امسال هم تیم بسیار خوبی را بسته‌ چون مدیر کاربلدی است و خوب می‌داند چطور بازیکنی چون من را از پای پرواز به پای میز قرارداد بکشاند و من هم به‌خاطر همین پیگیری‌های حاج‌ آقا بود که قراردادم را تمدید کردم و امیدوارم در استقلال به هدف‌هایی که دارم برسم. ضمن اینکه در ایران به تیمی جز استقلال فکر نکردم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر