کد خبر: 89905 A

حرف زدن مان مثل دویدن روی یخ است؛

غلامپور هیچ چیزی بلد نیست/فکرش را هم نکنید پرسپولیس نتیجه بگیرد/وقتی یک استقلالی را به پرسپولیس می‌برند یعنی شما حقی ندارید/ دو تا مصاحبه کردم به من گفتند حرف نزن...

دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلا به پرسپولیس کاری ندارم، چون من پرسپولیسی نیستم!

وحید قلیچ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اصلا هیچ کاری به پرسپولیس ندارم چون من پرسپولیسی نیستم. ما یکی - دو تا مصاحبه کردیم اما دوستان در پرسپولیس تماس گرفتند و گفتند حرف نزن، الان چه نظری بدهم. وقتی نظرم ارزشی ندارد چرا نظرم را بگویم. وقتی برای ما ارزش قائل نمی‌شوند، حرف زدن مان مثل دویدن روی یخ است.

وی ادامه داد:‌ ما حقی نداریم، اگر داشتیم حق ما را می‌دادند. وقتی یک مربی استقلالی را به پرسپولیس می‌برند یعنی شما حقی ندارید. غلامپور که هیچ چیزی بلد نیست را به پرسپولیس برده‌اند چون او نان رفاقتش با مربیانی مثل علی دوستی و علی دایی را می‌خورد. غلامپور دانش که ندارد و با روابط به این جایگاه رسیده است.

قلیچ در پایان گفت: جالب اینکه غلامپور استقلالی را به پرسپولیس برده‌اند و حمایت هم می‌شوند. دایی، رویانیان و بقیه او را حمایت می‌کنند. پرسپولیس شده محله رفیق بازی و به همین دلیل است که در 7-8 سال گذشته به جایی نرسیده و مطمئن باشید امسال هم به جایی نمی‌رسد. اصلا فکرش را هم نکنید که پرسپولیس امسال نتیجه بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر