کد خبر: 90070 A

روزنامه الاتحاد منتشر کرد:

روزنامه اماراتی«الاتحاد» امارات امروز نوشت که جواد نکونام برای حضور در الشارجه دست به دامن کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران شده است.

روزنامه اماراتی«الاتحاد» امارات امروز نوشت که جواد نکونام برای حضور در الشارجه دست به دامن کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران شده است.

به گزارش ایلنا، اخبار حضور جواد نکونام در تیم الشارجه امارات در حالی این روزها یک به یک روی تلکس خبرگزاری‌ها مخابره می‌شود که این بازیکن ایرانی یک فصل دیگر هم با استقلال تهران طبق قرارداد فصل گذشته‌اش قرارداد دارد و جدایی اش از این تیم پایتخت‌نشین چندان هم برای او بی دردسر نخواهد بود.

با این حال این‌روزها او در شرایطی تلاش می‌کند با تیم اماراتی الشارجه قرار ببندد که استقلالی‌ها گویا مشکلات برای کاپیتان تیم ملی درست کرده‌اند.

سایت روزنامه الاتحاد امارات امروز در گزارشی نوشت: «تماشاگران الشارجه در انتظار نهایی شدن قرارداد با جواد نکونام هستند. او شب گذشته وارد امارات شد و می‌خواهد در تست پزشکی باشگاه الشارجه شرکت کند تا قراردادش را با این تیم نهایی کند. او قرار است چهارمین بازیکن خارجی الشارجه باشد. باشگاه الشارجه در این فصل قصد دارد با بازیکنان خارجی کلاس بالا قرارداد امضا کند. نکونام هم یکی از آنهاست. نکونام در صورت پیوستن به الشارجه از بهترین خریدهای این تیم خواهد بود. جواد نکونام برای پیوستن به الشارجه مشکلی بزرگ پیش‌رو دارد و آن باشگاه کنونی‌اش استقلال است؛ چرا که با آبی پوشان تهران قراردادی دو ساله دارد و الان از حضورش در این تیم تنها یک سال می‌گذرد. البته او در قراردادش بندی را اضافه کرده است که در آن آمده چنانچه از تیمی خارجی پیشنهاد خوبی داشت، می‌تواند قراردادش را فسخ کند. این در حالی است که استقلال تهران اجازه نمی‌دهد، نکونام قرارداد خود را فسخ کند. همین مساله باعث شده تا کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای فسخ قراردادش و پیوستن به الشارجه به کمیته‌ انضباطی فوتبال ایران شکایت کند.»

 

استقلال نکونام الشارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر