کد خبر: 90241 A

در پرونده ژوزه 8 دعوا مطرح است؛

شکایت مانوئل از پرسپولیس برای باشگاه تبعاتی نخواهد داشت چراکه در این پرونده خود ما هم مدعی هستیم.

مشاور حقوقی و امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: پرونده وینگادا در فیفا بدون اینکه تبعاتی برای باشگاه پرسپولیس داشته باشد بسته شد.

مصطفی شکری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: پول وینگادا در 3 مرحله پرداخت شد و آخرین قسط بدهی وی را محمد رویانیان چند روز قبل پرداخت کرد تا این پرونده بسته شود.

وی در مورد پرونده مانوئل در فیفا نیز گفت: "کمیته وضعیت بازیکنان فیفا" پرونده شکایت مانوئل از باشگاه و بالعکس را در دست رسیدگی دارد. ما هم در ارتباط با پرونده مدعی هستیم و مدارکی که فیفا خواسته را ارسال خواهیم کرد. روی این پرونده 8 تا دعوا مطرح است و طبیعی است پرونده شکایت مانوئل از پرسپولیس و باشگاه پرسپولیس از وی کمی طولانی شود.

شکری در پایان گفت: شکایت مانوئل از پرسپولیس برای باشگاه تبعاتی نخواهد داشت چراکه در این پرونده خود ما هم مدعی هستیم البته مانوئل و دستیارانش در آن زمان که ایران بودند مبالغ متنابهی را مدعی شده بودند و کل مبلغ قرارداد را مطالبه کرده بودند که بالای یک میلیون دلار است. ما هم در مقابل مسائلی را مطرح کردیم و حقوق باشگاه پرسپولیس را مطالبه کردیم که امیدوارم نهایتا این پرونده به نفع باشگاه پرسپولیس خاتمه یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر