کد خبر: 90265 A

انتقاد راحت‌ترین کار در دنیاست؛

همیشه برای هر کاری منتقد وجود دارد. انتقاد راحت‌ترین کار در دنیاست اما فکر کردن سخت‌ترین کار. خیلی راحت می‌توان گفت "چرا"، اما راحت نمی‌توان "برای اینکه" گفت چون این مهم نیاز به فکر دارد، ضمن اینکه همه چراها نباید پاسخ داده شوند.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در گفت‌وگویی با سایت باشگاه استقلال در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

چطور شد تصمیم گرفتید تا از سرپرستی کمیته جوانان فدراسیون استعفا دهید؟
پیش از این که هم سرپرست کمیته جوانان بودم و هم فدراسیون، سعی می‌کردم تا وظایفم را در کنار استقلال به درستی انجام دهم. فکر می‌کنم نتایجی هم که استقلال به دست آورد، نشان داد کار گروهی مجموعه به خوبی طی شده و به نظرم این مهمترین مزیت استقلال است که در آن، کارها به شکل گروهی انجام می‌گیرد. در واقع شرح وظایف همه مشخص است و البته با وجود فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی و به واسطه تجربیاتی که آنها دارند میزان زیادی از حجم حواشی و کمبودها کاسته می‌شود.

علی فتح‌الله‌زاده هم بابت درخواست قبول استعفایتان با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کرده بودند؟
بله، وی صحبتی با علی کفاشیان داشتند مبنی بر اینکه به میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست در کنار استقلال نیاز داریم. البته قرار است فردا استعفای کتبی‌ام را تقدیم کفاشیان کنم و انشاء‌الله وی با آن موافقت کنند.

شرایط تیم را بعد از سفر اوکراین چطور می‌بینید؟ این سفر با حواشی هم همراه بود...
در مورد سفر ما به اوکراین باید بگویم که اگرچه خیلی‌ها راجع به آن با طرح مسائلی چون پول و... صحبت کردند اما من از آن به عنوان ارتباط و درایت مدیریتی یاد می‌کنم چراکه با حداقل هزینه‌ها بهترین اردو برگزار شد. مدیران و دوستان دیگری هم که بابت سفر ما بحث پول را مطرح کردند، اگر چندین سال بیشتر در فوتبال باشند می‌توانند مثل علی فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی کسب ارتباط کنند چراکه در فوتبال همه چیز صرفا پول نیست. ما سفر خیلی خوبی داشتیم که همراه با یک بازی خوب با یکی از بهترین تیمهای شرق اروپا همراه بود.

اما در مورد همین بازی هم بحث‌هایی شد و بعضا سعی در کوچک نشان دادن این بازی داشتند؟
همیشه برای هر کاری منتقد وجود دارد. انتقاد راحت‌ترین کار در دنیاست اما فکر کردن سخت‌ترین کار. خیلی راحت می‌توان گفت "چرا"، اما راحت نمی‌توان "برای اینکه" گفت چون این مهم نیاز به فکر دارد، ضمن اینکه همه چراها نباید پاسخ داده شوند.

با توجه به اینکه در آستانه شروع لیگ سیزدهم هستیم، برآورد شما از روند آمادگی استقلالچطور است؟
تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم. قرارداد بازیکنانمان ثبت و لیست آسیایی‌ ما هم ارسال شد. با این تفاسیر می‌توانیم بگوییم همه چیز در آرامش به بهترین شکل پیش می‌رود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر