کد خبر: 91278 A

حراج امکانات وزارت ارتباطات خیانت در امانت است؛

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه نامی با اقدامات غیرقانونی خود به‌دنبال تثبیت جایگاه و جای پای خود در بخش‌های دولتی یا نیمه دولتی است، افزود:‌ به طور حتم حراج امکانات دولتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امری غیر قانونی و خیانت در امانت مردم است.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس واگذاری اموال باشگاه پیام را خلاف قانون دانست و گفت: متأسفانه نامی در شرایط کنونی و با توجه به پایان رسیدن عمر دولت دهم بدون در نظر گرفتن قانون اموال باشگاه پیام را به پرسپولیس بخشیده كه به طور حتم دیوان محاسبات مجلس موضوع واگذاری اموال باشگاه پیام را پیگیری می‌کند.

مجید منصوری‌بیدکانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اقدام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر واگذاری امکانات باشگاه پیام به باشگاه پرسپولیس و حکم وزیر ورزش مبنی بر انتصاب محمدحسن نامی به‌عنوان عضو هیأت مدیره این باشگاه، گفت: متأسفانه سیاسی‌کاری و فردگرایی در اقدامات اخیر این دو وزیر به وضوح به چشم می‌خورد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نامی با اقدامات غیرقانونی خود به‌دنبال تثبیت جایگاه و جای پای خود در بخش‌های دولتی یا نیمه دولتی است، افزود:‌ به طور حتم حراج امکانات دولتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امری غیر قانونی و خیانت در امانت مردم است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه حراج امکانات باشگاه پیام به وسیله‌ای برای ایجاد شغل جدید نامی تبدیل شده، گفت: در صورت برخورد نکردن با این اقدامات، در آینده باید شاهد فروش و یا واگذاری اموال دولتی در هر وزارتخانه‌ای باشیم.

منصوری‌بیدکانی مجلس با تأکید بر اینکه مجلس با سوء استفاده وزیر ارتباطات از اموال دولتی برخورد می‌کند، تصریح کرد: نمایندگان باید با استفاده از ابزار نظراتی خود مانند دیوان محاسبات از واگذاری اموال باشگاه پیام به باشگاه پرسپولیس جلوگیری کنند.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، با اعلام اینکه متأسفانه وضعیت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با مدیریت محمدحسن نامی بسیار آشفته است، افزود: امیدواریم با آغاز دولت یازدهم تدبیر و مدیریت کارآمد جایگزین اقدامات عجولانه شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر