کد خبر: 91335 A

برای درآمدزایی راه‌های گوناگونی تعریف شده؛

برای درآمدزایی در فوتبال راه‌های گوناگونی تعریف شده که یکی از مهمترین آنها جذب اسپانسر و تبلیغات روی پیراهن است.

باشگاه پرسپولیس، اسپانسر خود برای فصل جدید رقابت‌ها را شناخت و این همکاری یکشنبه شب در پی امضای قرارداد بین مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و بانک گردشگری در مراسمی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، محمد رویانیان در پی انعقاد این قرارداد به سایت رسمی باشگاه گفت: برای درآمدزایی در فوتبال راه‌های گوناگونی تعریف شده که یکی از مهمترین آنها جذب اسپانسر و تبلیغات روی پیراهن است. فیفا این راهکار را حق باشگاه‌ها دانسته و ما بر این اساس طی دو سال گذشته برنامه‌ریزی ویژه‌ای روی این مساله داشته‌ایم.

وی ادامه داد: ما می‌توانیم 20 تا 25 درصد نیازهای مالی را از این طریق تامین کنیم و در این دو سال درآمد خوبی از محل تبلیغات روی پیراهن داشتیم. برای فصل جدید هم طی هفته‌های اخیر مذاکرات خوبی را با مدیران بانک گردشگری و مسوولان اجرایی و مالی گروه گردشگری ایران داشتیم که در نهایت منجر به عقد قرارداد همکاری شد و در این ارتباط شب گذشته مراسمی از سوی اسپانسر برگزار شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بر اساس این همکاری نام و نشان بانک گردشگری تا پایان فصل بر رو و پشت پیراهن تیم پرسپولیس درج خواهد شد و البته قصد نداریم همکاری‌ها را در این سطح متوقف کنیم. این اولین گام برای همکاری بود و برنامه‌هایی داریم که فعالیت‌ها را در بخش‌های دیگر مانند فعالیت‌های تجاری توسعه بدهیم و مشارکت داشته باشیم.

محمد رویانیان درباره رقم قرارداد گفت: می‌توانم بگویم توافق مطلوبی انجام شده که حدود 25 درصد هزینه‌های باشگاه برای فصل جاری را پوشش خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر