کد خبر: 91394 A

در اعتراض به عدم خروج از لیست باشگاه‌های‌بدهکار؛

متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی دائر بر خروج نام این باشگاه از زمره باشگاه‌های ورزشی بدهکار صورت نپذیرفته است.

صادق رئیسی‌کیا نامه گلایه آمیزی را به کمیته انضباطی و سازمان لیگ ارسال کرد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل باشگاه سورینت با اعلام اینکه طی 5 ماه حدود 10 میلیارد تومان از بدهی‌های این باشگاه را که از سالیان دور گذشته تا به امروز بوده را تسویه کرده، تاکید کرد: متاسفانه این موضوع مورد بی‌مهری و بی توجهی مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرار گرفته به گونه‌ای که حتی اقدام به خارج کردن نام باشگاه سورینت(راه آهن) از لیست باشگاه‌های بدهکار نیز نکرده‌اند.
در متن این نامه  خطاب به اسماعیل حسن‌زاده آمده است: احتراماً پیرو نامه‌های مکرر باشگاه سورینت(راه آهن) مبنی بر اعلام پرداخت دیون این باشگاه به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که متعاقباً مدارک مثبته آن طی چند نوبت به آن کمیته محترم ارائه گردیده، متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی دائر بر خروج نام این باشگاه از زمره باشگاه‌های ورزشی بدهکار صورت نپذیرفته است.

مجدداً خاطرنشان می‌سازد اولاً برای نخستین بار در تاریخ باشگاه داری ایران گروه شرکت‌های هلدینگ سورینت که مالک این باشگاه حجمی بالغ بر 10 میلیارد تومان از بدهی های چندین ساله باشگاه را با همکاری مالکین و مدیران سابق باشگاه و ظرف مدتی کمتر از 5 ماه تسویه نمود که این حرکت ارزشمند در هیچ یک از مراسمات و برنامه های فدراسیون و سازمان لیگ برتر فوتبال ایران و کمیته انضباطی به عنوان عملکرد موفق و متعهدانه بخش خصوصی در ورزش مورد توجه واقع نشد.

ثانیاً شیوه تسویه دیون این باشگاه نیز در نوع خود در تاریخ باشگاهداری ایران بی نظیر بوده است. تسویه دیون سابق این باشگاه با تنظیم سند رسمی در دفتر اسناد رسمی و نیز با فراخوان طلبکاران طی 3 نوبت آگهی در روزنامه ایران به تاریخ8 /7 /1391 و 27 /6 /1391 و 18 /7 /91 صورت گرفت که به جرات می توان گفت هیچ یک از باشگاه های ورزشی ایران چنین عملکردی نداشته است.

مستدعی است دستور مقتضی جهت اعلام تصفیه دیون باشگاه فرهنگی ورزشی سورینت(راه آهن) به طلبکاران را به مراجع ذیربط صادر فرمایید. مجدداً مدارک مبین برائت ذمه این باشگاه در خصوص تسویه حساب حمید هدایتی، حسن آذرنیا، محمد صادق اسحاق‌زاده، خسرو خرم، ژلکو میاچ و علی نیکجو به پیوست این نامه تقدیم می‌گردد.

در خصوص طلب مجید باجلان به میزان محکوم به قطعی به مبلغ 20 میلیون تومان همانگونه که قبلاً نیز درخواست شده بود، خواهشمند است مبلغ موصوف را از محل مطالبات این باشگاه نزد سازمان لیگ پرداخت و تهاتر فرمائید. قبلاً از زحمات جنابعالی کمال تشکر و امتنان را دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر