کد خبر: 91402 A

پس از دوران نقاهت با باشگاه می‌روم؛

همه هدف من این است که به عنوان معاون فنی استقلال بتوانم به تیم کمک کنم تا انشاءا... همگی با هم بتوانیم استقلال را سربلند کنیم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص حکمی که از سوی علی فتح‌الله‌زاده به عنوان معاون فنی باشگاه استقلال دریافت کرده، اظهار داشت: من از علی فتح‌الله‌زاده تشکر می‌کنم این عنوان را به من دادند هر چند راضی به دریافت این پست و مقام نبودم چرا که وی همیشه به منزل ما یا بیمارستان می‌آمدند و همین آمدن‌شان خیلی برای ارزش داشت و در روحیه‌ام تاثیرگذار بود.

به گزارش ایلنا، غلامحسین مظلومی در ادامه گفت: بعد از گذراندن دوران نقاهت بیماری‌ام در باشگاه استقلال مستقر می‌شوم. وظیفه‌ای که بر عهده دارم آسان نیست و کار کوچکی به من داده نشده است. از این رو 10 روز دیگر حالم بهتر شود هر روز صبح به باشگاه استقلال می‌روم تا به عنوان معاون فنی باشگاه به وظیفه‌ام عمل کنم.

وی که صبح امروز بعد از دو هفته بستری بودن در بیمارستان مرخص شد در خصوص شرایطش گفت: خوشبختانه الان وضعیت بهتری دارم و از دکتر سروش، جراح و فوق‌تخصص بیمارستان بهمن که 8 ساعت من را جراحی کردند تشکر می‌کنم چراکه باعث شدند تا دوباره به زندگی برگردم. از تمامی کسانی که این چند روز به عیادتم آمدند، اهالی فوتبال، دوستانم، اعضای شورای شهر، خانواده‌ام از همه ممنونم که طی این چند روز با حضور خود در بیمارستان به من دلگرمی دادند.

این پیشکسوت استقلال همچنین متذکر شد: عمر دوباره خود را اول از خدا و بعد مدیون دعای مردم عزیز و هواداران استقلال هستم که طی این مدت با دعای خیر خود باعث شدند من بتوانم عمل سخت خود را با موفقیت پشت‌سر بگذارم. همه هدف من این است که به عنوان معاون فنی استقلال بتوانم به تیم کمک کنم تا انشاءا... همگی با هم بتوانیم استقلال را سربلند کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر