کد خبر: 93797 A

دایی تیم خوبی جمع کرده؛

ما نمی‌خواهیم مشکلات فصل قبل برای ما تکرار شود. هواداران از تیم ما حمایت کنند بتوانیم نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ما لیگ را خوب شروع نکردیم، اما در بازی اول ناعادلانه باختیم.

مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: ما لیگ را خوب شروع نکردیم. در بازی اول مقابل استقلال صنعتی اهواز خوب کار کردیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم، البته بازی اول بود و هنوز شروع لیگ است و طبیعی است تیم‌ها شکل واقعی‌شان را پیدا نکرده‌اند اما باخت ما در اهواز ناعادلانه بود چون خوب بازی کردیم و فقط گل نزدیم و آخر بازی گل خوردیم. قانون فوتبال همین است و اگر نزنی، می‌خوری، اما مقابل پرسپولیس برای جبران آمده بودیم.

وی در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس همیشه شرایط خاص خودش را دارد. استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و در بدترین شرایط هم بازی با آنها سخت است. ما هفته اول باختیم و باید در این بازی جبران می‌کردیم.

مهاجم ذوب‌آهن متذکر شد: البته دایی تیم خوبی جمع کرده و کار ما سخت بود. ما به برد احتیاج داشتیم اما به مشکل خوردیم.

وی در ادامه تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم مشکلات فصل قبل برای ما تکرار شود. هواداران از تیم ما حمایت کنند بتوانیم نتیجه بگیریم.

رجب‌زاده در پایان گفت: در فوتبال دیگر بازی در خانه و خارج از خانه معنی ندارد و تیمی که انسجام خودش را حفظ کند، می‌تواند خارج از خانه هم نتیجه بگیرد. اگر انسجام، یکدلی و هماهنگی باشد، می‌شود خارج از خانه هم نتیجه گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر