کد خبر: 93922 A

مصوبات کمیته توسط دپارتمان اجرا می‌شود؛

درباره محرومیت 2 داور فوتسال و یکی از اعضای کمیته داوران به دلیل عدم هماهنگی با فدراسیون در سفر به کویت بگویم ناهماهنگی‌های بوجود آمده و کمیته آن را بررسی خواهد کرد

فریدون اصفهانیان درباره جلسه کمیته داوران در دفتر رئیس فدراسیون به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس کمیته داوران در این باره گفت: این نشست با حضور کفاشیان، محمدنبی، عسگری، ممبینی، مرادی، موسوی و اینجانب برگزار شد و جلسه بسیار خوبی بود به هر حال وظایف کمیته و دپارتمان طبق اساسنامه فدراسیون مشخص است و باید طبق اساسنامه وظایفشان را انجام دهند.

وی ادامه داد: در این جلسه درباره داورانی که قر ار است بازی‌های آتی لیگ بر تر را قضاوت کنند بحث و بررسی‌های انجام شد و هماهنگی‌های لازم بوجود آمد. ابلاغ داوران آماده و در اسرع وقت به آنها داده می‌شود. ما در نظر داریم مثل لیگ‌های معتبر جهان برنامه داوران از چند هفته قبل مشخص می‌شود و آنها را اعلام کنیم. تاکنون اگر این موارد اتفاق نیفتاده به این دلیل بوده که برنامه‌های لیگ مرتب تغییر پیدا کرده است. اگر اعلام برنامه‌ها همیشگی باشد این اتفاق خواهد افتاد.

اصفهانیان در ادامه گفت: مصوبات کمیته داوران توسط دپارتمان اجرا می‌شود. اگر نقطه نظراتی هم توسط رئیس دپارتمان وجود داشته باشد در جلسه‌ای به کمیته اعلام خواهد شد تا بررسی شود. بر همین اساس چیدمان داوری وظیفه کمیته داوران است و دپارتمان در نقش اعلام کننده عمل می‌کند البته کمیته و دپارتمان با هماهنگی یکدیگر عمل خواهند کرد.

رئیس کمیته داوران در پایان گفت: با توجه به اینکه بنده سخنگوی کمیته داوران هستم با هماهنگی روابط عمومی فدراسیون از این پس مصاحبه خواهم کرد و همچنین می‌خواهم درباره محرومیت 2 داور فوتسال و یکی از اعضای کمیته داوران به دلیل عدم هماهنگی با فدراسیون در سفر به کویت بگویم ناهماهنگی‌های بوجود آمده و کمیته آن را بررسی خواهد کرد و با هماهنگی فدراسیون در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر