کد خبر: 93960 A

لیگ هنوز جان نگرفته؛

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نیمه دوم بهتر بازی کرد اما در زدن ضربات آخر موفق نبودند.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نیمه دوم بهتر بازی کرد اما در زدن ضربات آخر موفق نبودند.

پایان رافت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: نیمه اول بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصلا خوب نبود اما در نیمه دوم پرسپولیس بهتر بازی کرد هر چند که در زدن ضربات آخر موفق نبود چون دقت لازم را نداشتند. البته ذوب آهن تیم خوبی است و بازیکنان تکنیکی خوبی دارد و با انگیزه هم بودند. به نظرم لیگ هنوز جان نگرفته و پرسپولیس هم به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ است. باید ببنیم در ادامه چه کار خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این پرسپولیس در حد قهرمانی هست یا نه گفت: صد درصد پرسپولیس در حد قهرمانی است. پرسپولیس در بازی اول خود مقابل تراکتورسازی به مراتب بهتر از حریف بود. پرسپولیس بازیکنانی با تجربه، خوب و جوانان باانگیزه و آینده‌داری دارد و فکر می‌کنم از هفته پنجم به بعد بهتر شود و شاهد فوتبال بهتری از پرسپولیس و دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر باشیم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است که مربی و بازیکنان خوبی دارد و صد در صد جزو مدعیان قهرمانی خواهد بود.

رافت در پایان گفت:‌ پرسپولیس چندین بازی خانگی را در پیش دارد که باید نهایت استفاده را از این موقعیت ببرد و با تمام وجود در بازی‌های خانگی بازی کند. هواداران هم از تیم حمایت کنند و بچه‌ها با انگیزه کار کنند تا این بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذارند. البته خیلی سخت است که همه بازی‌ها را ببرند اما نشدنی هم نیست. هر تیمی در دور رفت امتیازات بیشتری کسب کند برای دور برگشت خیالش آسوده‌تر است چون در دور برگشت شناخت تیم‌ها از یکدیگر زیاد می‌شود و خیلی سخت امتیاز می‌دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر