کد خبر: 97647 A

نباید از پیش قضاوت کنیم؛

صالحی‌امیری بی‌قانونی‌هایی که در انتخابات فدراسیون‌ها اتفاق افتاده را رفع کند تا بی‌قانونی در فدراسیون‌ها و ورزش ما نهادینه نشود.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران گفت: از صالحی امیری شناختی ندارم و چهره ورزشی نیست.

مهدی دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: از صالحی امیری به عنوان سرپرست وزارت ورزش شناختی ندارم و چهره ورزشی نیستند، اما انشاءالله آدم عاقلی باشد و با کلید تدبیر که می‌گویند قفل‌های ورزش کشور را باز کند و بی‌قانونی‌هایی که در انتخابات فدراسیون‌ها اتفاق افتاده را رفع کند تا بی‌قانونی در فدراسیون‌ها و ورزش ما نهادینه نشود.

وی افزود: تعلیق بعضی از فدراسیون‌ها که در ماه‌های گذشته اتفاق افتاده را صالحی امیری با استفاده از آدم‌های کارشناس و خبره رفع کند. در بعضی از فدراسیون‌ها عده‌ای با بی‌قانونی عضو هیئت رئیسه یا سرپرست فدراسیون شده‌اند که باید خیلی سریع با آنها مقابله کند تا آرامش، حاکمیت قانون و تخصص در ورزش جایگزین بی قانونی‌ها شود و رئیس دفتر وی به خاطر بعضی مسائل یک کسی را به زور و با بی‌قانونی به هیئت رئیسه فدراسیونی تحمیل نکند و اگر آدرس دقیق هم بخواهند، می‌گوییم چون برخی سرپرست‌ها اصلاً شرایط قانونی حضور در آن فدراسیون را ندارند و حضور آنها در فدراسیون‌ها یا هیئت رئیسه تخلف آشکار بوده، این اواخر آشنایان خودشان را رأس کارهای کلیدی در فدراسیون‌ها گذاشته‌اند.

دادرس در پایان گفت: صالحی‌امیری هر چند چهره آشنایی در ورزش نیست. اما به هر حال انتخاب رئیس جمهور است که به وی خوش‌آمد و تبریک می‌گوییم و نباید از پیش قضاوت کنیم. امیدواریم صالحی‌امیری با کلید تدبیر حلال مشکلات ورزش باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر