کد خبر: 97653 A

وزیر ورزش نباید وارد مسائل جزئی شود؛

وزیر ورزش باید برنامه‌های کلی را بدهد و نباید وارد مسائل جزئی شود یعنی وزیر ورزش نباید سطح خودش را آن قدر پایین بیاورد که در کار یک بازیکن دخالت کند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: سلطانی‌فر با برنامه‌های خوبی که داشت، می‌توانست برای ورزش ما مفید باشد.

محمدرضا زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: برنامه‌های سلطانی‌فر را دیده و مطالعه کرده بودم. وی با برنامه‌های خوبی که داشت، می‌توانست برای ورزش ما مفید باشد. برنامه‌های وی کارشناسی بود و معلوم بود با کارشناسان ورزش صحبت و مشورت کرده و برنامه‌های خوبی داشت اما نمی‌دانم چرا در مجلس رای اعتماد نگرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که چه کسی می‌تواند در حال حاضر وزیر ورزش ایران شود، گفت: هستند کسانی که ورزشکار و تحصیلکرده و در رده‌های بالا مدیریت کرده‌اند، امثال محمد دادکان، بیژن ذوالفقار نسب و امیررضا خادم و... که می‌توانند به عنوان وزیر ورزش مفید باشد.

وی افزود: وزیر ورزش جدید ایران باید به فدراسیون‌ها قدرت بیشتری بدهد و اجازه بدهد خود فدراسیون‌ها انتخابات‌شان را برگزار کنند. وزیر ورزش باید برنامه‌های کلی را بدهد و نباید وارد مسائل جزئی شود یعنی وزیر ورزش نباید سطح خودش را آن قدر پایین بیاورد که در کار یک بازیکن دخالت کند.

زادمهر در پایان گفت: وزیر ورزش در بحث کلی ورزش باید هم نگاه عمومی و هم تخصصی داشته باشد. در بحث ورزش همگانی باید خیلی بیشتر سرمایه‌گذاری شود و بیشترین انرژی را در بخش سخت‌افزاری بگذارند. در بخش تخصصی هم باید در فدراسیون‌ها انتخابات آزاد برگزار شود چون وقتی انرژی‌ها آزاد شوند، فدراسیون‌ها شکوفا شده و ورزش رشد می‌کند. در بحث باشگاه‌ها هم وزیر باید حتماً دنبال خصوصی‌سازی باشگاه‌ها باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر