کد خبر: 98161 A

گروه ما از گروه مقابل سخت‌تر است؛

با هدف کسب سهمیه در مسابقات حذفی شرکت می‌کنیم و انشاءالله بتوانیم به هدف خود برسیم و به آسیا برویم.

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: در جام حذفی در گروه قدرتمندی قرار گرفته‌ایم و فکر می‌کنم از گروه مقابل گروه ما قوی‌تر است.

ایرج کهندل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: گروه ما در جام حذفی بسیار سخت است و با تیم‌های طراز اول کشور مثل سپاهان و استقلال همگروه هستیم که بسیار قوی و مطرح هستند و از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شوند. ملوان هم تیم ریشه‌داری است و صبای قم هم قوی است. فکر می‌کنم گروه ما از گروه مقابل قوی‌تر باشد.

وی افزود: در جام حذفی دنبال این هستیم که با قدرت بجنگیم و سهمیه آسیا را بگیریم. به هر حال این مسابقات یک شانس برای رسیدن به آسیا است و همه تیم‌ها دنبال گرفتن سهمیه در جام حذفی هستند و ما هم یکی از همان تیم‌ها هستیم که با هدف کسب سهمیه در مسابقات حذفی شرکت می‌کنیم و انشاءالله بتوانیم به هدف خود برسیم و به آسیا برویم.

کهندل در پایان گفت: فکر می‌کنم پتانسیل قهرمانی در جام حذفی را داریم چون اگر به لیگ نگاه کنید، تیم قعر جدولی هم تیم صدر جدول را می‌برد و تیم‌ها چیزی از هم کم ندارند و پتانسیل موفقیت در این مسابقات را داریم اما باید با درایت و اصولی بازی کنیم تا نتیجه بگیریم. سپاهان با آن قدرتش در شیراز به فجر سپاسی می‌بازد و نمی‌شود گفت چه تیمی در جام حذفی موفق می‌شود. هر 16 تیم لیگ برتری شانس قهرمانی در جام حذفی را دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر