کد خبر: 98166 A

استقلال خوزستان را دست کم نمی‌گیریم؛

در حال حاضر با فرانکفورت در حال مذاکره هستیم و قرار شده یک ماه دیگر با من تماس بگیرند تا تکلیف من مشخص شود. خودم خیلی دوست دارم بروم.

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به خاطر صدرنشینی در لیگ برتر باید خدا را شکر کنیم اما هنوز برای حرف زدن در مورد قهرمانی در لیگ خیلی زود است.

بختیار رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: باید به خاطر صدرنشینی در لیگ برتر خدا را شکر کنیم اما هنوز خیلی زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم چون لیگ تازه شروع شده و جدول تغییرات زیادی خواهد داشت. خدا را شکر در 4 بازی گذشته امتیازات را گرفتیم که البته این موفقیت با تلاش بچه‌ها به دست آمد و اگر همین طور ادامه بدهیم، سال خیلی خوبی خواهیم داشت. درست است یک تیم در طول فصل افت می‌کند و نوسان دارد اما انشاءالله این نوسان برای ما کمتر باشد.

وی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل استقلال صنعتی خوزستان گفت: ما در این بازی میزبان هستیم اما نصف ورزشگاه متعلق به آنها است و به نظرم بازی خیلی خوبی خواهد بود و انشاءالله از این بازی سربلند بیرون بیاییم. استقلال اهواز تیم خوبی است و ویسی تیم خوبی جمع و جور کرده است.

کاپیتان فولاد در ادامه متذکر شد: استقلال اهواز بیرون زمین ویسی را دارد و داخل زمین هم سهراب بختیاری‌زاده را. در این بازی برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم، البته آنها هم شانس برد دارند و اگر کوتاه بیاییم، می‌توانند برنده بازی شوند. به هیچ‌وجه استقلال خوزستان را دست کم نمی‌گیریم.

رحمانی در پایان در مورد پیشنهاد خارجی‌اش گفت: در حال حاضر با فرانکفورت در حال مذاکره هستیم و قرار شده یک ماه دیگر با من تماس بگیرند تا تکلیف من مشخص شود. خودم خیلی دوست دارم بروم و فولاد هم از این انتقال رضایت کامل دارد و مشکل این است که بحث قراردادم باید مشخص شود و اینکه در این تیم چه نقشی خواهم داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر