کد خبر: 98590 A

بعد از سال‌ها یک خبر خوب شنیدیم؛

اولین اقدام صالحی‌امیری باید مدیریت بحران در مورد فدراسیون‌هایی که توسط سرپرست اداره می‌شوند و در خطر تعلیق هستند، باشد. باید انتخابات این فدراسیون‌ها برگزار شود.

مدیر عامل سابق باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: بالاخره بعد از سال‌ها یک خبر خوب درباره ورزش ایران شنیدیم.

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اساسنامه کمیته ملی المپیک ایران توسط IOC تأیید شد تا بالاخره بعد از سال‌ها یک خبر خوب در ورزش ایران بشنویم. باید اساسنامه را بر اساس استانداردهای IOC نوشته‌اند که پذیرفته شده و شاید با حاکم شدن سیستم جدید مملکتی و برگزاری انتخابات در کشورمان شاهد تعاملات زیادی با نهادهای بین‌المللی در آینده باشیم. با این تأیید IOC ما باید به سمت تعامل بیشتر با سازمان های بین‌المللی ورزشی برویم.

وی ادامه داد: به نظرم و با توجه به اینکه سرپرست وزارت ورزش مشخص شده، اولین اقدام صالحی‌امیری باید مدیریت بحران در مورد فدراسیون‌هایی که توسط سرپرست اداره می‌شوند و در خطر تعلیق هستند، باشد. باید انتخابات این فدراسیون‌ها بر اساس استانداردهای فدراسیون‌های جهانی شان برگزار و این خطرات را به حداقل ممکن برسانیم تا ورزش ما لطمه نخورد.

ذری در پایان در مورد صالحی امیری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: من متأسفانه ایشان را تا قبل از ورود به وزارت ورزش نمی شناختم اما چون اعتقادم این است که ممکن است خود ایشان از مجلس به عنوان وزیر ورزش رای اعتماد بگیرد، توصیه ام به عنوان یک ورزشی به ایشان که مسئولیت ورزشی نداشته استفاده از آدم های تحصیلکرده ورزشی و متخصص است؛ آدم هایی که در سطح جهان و المپیک شناخته شده باشند چون حضور این آدم ها در نگرش ورزش دنیا نسبت به ما تأثیرات زیادی خواهد داشت تا دیپلماسی خوبی در ورزش دنیا داشته باشیم و بتوانیم حق و حقوق مان را در میادین مختلف ورزشی بگیریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر