کد خبر: 98794 A

فوتبال بهانه‌ای برای شادی؛

در تیم تبریز پاشازاده، اکبرپور، ذوالرحمی و... حضور داشتند. این بازیکنان سابقه حضور در لیگ برتر را دارند که پاشازاده و اکبرپور سال‌ها برای استقلال بازی کرده بودند.

تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی ایران که برای برگزاری دیداری خیریه و بازدید از مناطق زلزله‌زده راهی تبریز شده بود، با حضور در میان کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به فوتبال روز شاد و فراموش نشدنی را برای خود و اهالی مناطق زلزله زده رقم زد.

به گزارش ایلنا، اعضای این تیم که برگزاری دیدارهای خیریه را در دستور کارشان دارند و قبل از این با سفر به بوشهر در مناطق زلزله‌زده حاضر شده بودند، روز پنجشنبه راهی تبریز شدند و ساعاتی را در کنار مردم روستاهای زلزله‌زده سپری کردند.

در این سفر یک روزه که با حمایت شرکت نفت سپاهان - اسپیدی - صورت گرفت، اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش ابتدا در محل ساختمان جدید هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی حاضر شدند و از بخش‌های مختلف این ساختمان که امکانات خوبی دارد بازدید کردند. سپس به محل روستاهای زلزله‌زده رفتند و توسط فردوسی‌پور کلنگ اولین سالن ورزشی در این مناطق را به زمین زدند.

در مراسم کلنگ‌زنی اولین سالن ورزشی مناطق زلزله‌زده بسیاری از مسئولان و فرماندار منطقه حضور داشت و گزارشی از آخرین وضعیت بازسازی این مناطق را ارائه کردند. سپس کاپیتان رسانه ورزش در میان استقبال مردم و مسئولان کلنگ این سالن را به زمین زد.

اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش سپس در زمین خاکی روستای شهرک پایین در کنار جوانان و نوجوانان مناطق زلزله‌زده به بازی فوتبال نمادین پرداختند. نکته جالب این فوتبال حضور پیرمردی بود که به عنوان معلم قرآن کودکان فعالیت می‌کرد و توپ شروع بازی نمادین را در حالی به حرکت درآورد که با عصا به سختی راه می‌رفت.

فوتبال نمادین در زمین خاکی که بین اعضای تیم رسانه ورزش و دو تیم مختلف از کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان مناطق زلزله‌زده برای دقایقی برگزار شد، شادترین و لذت بخش ترین لحظات اعضای تیم رسانه ورزش در سفر به تبریز بود.

تیم فوتبال رسانه ورزش عصر روز پنجشنبه نیز در دیداری خیریه و نمادین برابر تیم منتخب پیشکسوتان، هنرمندان و خبرنگاران تبریز به میدان رفت که در پایان با نتیجه 4 بر 3 مغلوب این تیم شد. محمدحسین میثاقی، عادل فردوسی‌پور و محمود نجف‌زاده گلزنان تیم رسانه ورزش بودند. علیرضا اکبرپور، امیررضا مهدی‌زاده، محمود نصیرپور و بابک ذوالرحمی نیز گلزنان تیم تبریزی بودند.

در تیم تبریز مهدی پاشازاده، علیرضا اکبرپور، بابک ذوالرحمی و... حضور داشتند. این بازیکنان سابقه حضور در لیگ برتر را دارند که پاشازاده و اکبرپور سال‌ها برای استقلال بازی کرده بودند. سفر تیم فوتبال رسانه ورزش به تبریز با مشارکت باشگاه گسترش فولاد، بیمارستان بین‌المللی تبریز، ساتراپ پرواز، رستوران دومان و مجموعه آذرساتراپ صورت گرفت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر