کد خبر: 99103 A

هفته ششم لیگ برتر- شب دوم؛

شرایط استقلال نسبت به راه آهن در حال حاضر بهتر است اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و هیچ نتیجه‌ای غیرقابل تصور نیست.

آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر را استقلال و راه‌آهن عصر فردا از ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم امیر قلعه‌نویی در حال حاضر شرایط مطلوبی دارد، چراکه با یک بازی کمتر و 11 امتیاز در مکان سوم جدول قرار گرفته و صورت پیروزی برابر راه‌آهن می‌تواند به رتبه دوم جدول برسد.

استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در بازی رفت موفق شد بوریرام تایلند را درآزادی با یک گل شکست دهد تا در گام اول امید‌ها را برای صعود از این مرحله زنده نگه دارد، البته تیم قلعه‌نویی مقابل نماینده تایلند نمایش خوبی نداشت اما مهم پیروزی بود که به دست آورد و حالا با روحیه و اعتماد به نفس بیشتری راهی تایلند خواهد شد.

راه‌آهن اما در حال حاضر شرایط چندان مطلوبی ندارد شاگردان منصور ابراهیم‌زاده از 5 بازی قبلی خود تنها 5 امتیاز گرفته‌اند و درم کان دوازدهم جدول قراردارند، رتبه‌ای که با توجه به امکانات و بازیکنانی که راه‌آهن دراختیار دارد، به هیچ وجه برای مدیران این باشگاه نمی‌تواند راضی‌کننده باشد ابراهیم‌زاده تا این لحظه نتوانسته انتظارات را برآورده کند و اگر نتواند تغییری در روند این تیم ایجاد کند، چه بسا که خودش تغییرکند و جایگاهش را در این مجموعه از دست بدهد به همین دلیل ابراهیم‌زاده تمام دانش، تجربه و توانایی‌اش را به کار خواهد بست تا در این بازی حساس و مهم موفق شود.

قلعه‌نویی و ابراهیم‌زاده برای پیروزی در این بازی انگیزه‌های بسیار زیادی دارندو هر دو مربی تلاش خواهند کرد که از میدان آزادی با کسب هر 3 امتیاز بازی خارج شود. البته شرایط استقلال نسبت به راه آهن در حال حاضر بهتر است اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و هیچ نتیجه‌ای غیرقابل تصور نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر