کد خبر: 99104 A

همیشه پای یک توپ در میان است؛

ببینید عمق فاجعه چقدر بوده که دایی پس از این بازی می‌گوید: «مساوی عادلانه بود». این اظهارنظر دایی یعنی اینکه پرسپولیس به حدی ضعیف و بدکار کرده و مساوی می‌توانست برایش نتیجه خوبی باشد.

علی دایی در هفته ششم لیگ برتر مقابل نفت تهران دومین شکست خود را هم پذیرفت تا شرایط سرخپوشان سخت‌تر از قبل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرسپولیس مقابل تیم یحیی گل‌محمدی یک مجموعه بی‌برنامه و بی‌هدف بود و معلوم نبود علی دایی با استفاده از کدام تاکتیک و شیوه قرار است در مقابل نفت تهران موفق شود. حمید درخشان در صحبت‌های خودمانی‌اش می‌گوید: پرسپولیس تاکتیک ندارد و یک روز منتظرند «عالیشاه کار را در بیاورد و یک روز نادرشاه و روز بعد فتحعلی شاه» این اظهارنظر درخشان ثابت می‌کند تیم علی دایی تا تیم شدن فاصله زیادی دارد و خیلی کار دارد تا بتواند به تیم مورد پسند هواداران پرسپولیس و اهالی فوتبال تبدیل شود.

ببینید عمق فاجعه چقدر بوده که دایی پس از این بازی می‌گوید: «مساوی عادلانه بود». این اظهارنظر دایی یعنی اینکه پرسپولیس به حدی ضعیف و بدکار کرده و مساوی می‌توانست برایش نتیجه خوبی باشد.

این چند هفته قبل به توپ بازی‌های لیگ برتر گیر داد و از کیفیت آن به شدت انتقاد کرد اما وقتی که ملوان و مس کرمان را در تهران شکست داد، هیچ اشاره‌ای به کیفیت توپ‌های لیگ برتر نکرد و همه چیز برایش عالی بود. امروز که تیم دایی به نفت تهران باخته، سرمربی سرخپوشان تهرانی مدعی شده که حریف از یک توپ مرده و به گل رسیده و بازی را برده است. به هر حال برای تیم دایی همیشه پای یک توپ درمیان است اما آنچه که مسلم است اینکه یک مربی حرفه‌ای تا لحظه‌ای که داور سوت پایان بازی را به صدا در‌نیاورده، دست از تلاش برنمی‌دارد تا مقابل حریف غافلگیر نشودو در لحظات پایانی تساوی را با شکست عوض نکند.

پرسپولیس مقابل نفت تهران بسیار ضعیف بودو نتوانست انتظارات را برآورده کند. سرخپوشان تهرانی به حدی ضعیف بود که وحید قلیچ از آن به عنوان یک فاجعه اسفناک یاد کرده و درخشان هم نمایش تیم دایی را درحد یک فاجعه می‌داند درحالی که قرار بود پرسپولیس از چندین بازی خانگی خود نهایت استفاده را ببرد و خیال خودش و هوادارانش را برای سپری کردن یک فصل رویایی راحت کند اما پرسپولیس به حدی ضعیف ظاهر شده که کمتر کسی به این مجموعه بی‌برنامه و بی‌هدف امیدوار است.

پرسپولیس این هفته میزبان فولاد خوزستان است، فولادی که در بازی‌های گذشته عالی عمل کرده و در حال حاضر صدرنشین لیگ است و برای حفظ جایگاهش درجدول تمام تلاش خودش را خواهد کرد تا بتواند همچنان یکه تاز لیگ سیزدهم باشد دایی و شاگردانش مقابل فولاد روز بسیار سختی خواهند داشت و اگر پرسپولیس نتواند در طول هفته ایرادات فنی‌اش را برطرف کند قطعا یک شکست تلخ دیگر در کارنامه دایی در لیگ سیزدهم حرفه‌ای ثبت خواهد شد تا بحران سراسرمجموعه پرسپولیس رافرا بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر