کد خبر: 99329 A

حضور ایران در کارگاه‌های آموزشی؛

کمیته برگزاری جام جهانی زیر17 سال 2013 امارات اعلام کرد در زمان برگزاری کارگاههای آموزشی رقابتهای جام جهانی زیر17 سال در هتل باب البحر ابوظبی، مراسم قرعه کشی این مسابقات برگزار می شود.

کمیته برگزاری جام جهانی زیر17 سال 2013 امارات اعلام کرد در زمان برگزاری کارگاههای آموزشی رقابتهای جام جهانی زیر17 سال در هتل باب البحر ابوظبی، مراسم قرعه کشی این مسابقات برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، فردا قرعه کشی جام جهانی 2013 امارات ساعت 20 تا 21 دوشنبه شب به وقت امارات و 20:30 تا 21:30 به وقت تهران در هتل باب البحر ابوظبی انجام می شود. نمایندگان تیم های حاضر در جام جهانی تا پنجشنبه در امارات هستند و پس از مشخص شدن قرعه کشی، از محل اسکان تیم و زمین های تمرینی دیدن کرده و در کارگاههای مختلفی که فیفا برنامه ریزی کرده است، شرکت خواهند کرد. این کارگاهها شامل کارگاههای برگزاری رقابت ها تحت قوانین فیفاست و موارد لازم به نمایندگان تیم های ملی یادآوری می شود.

از فدراسیون فوتبال ایران، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی زیر17 سال و سید مجید حسینی کاپیتان تیم ملی در این قرعه کشی حضور پیدا می کنند.

مراسم قرعه کشی به صورت مستقیم از شبکه های دوبی اسپورت، الجزیره اسپورت، ابوظبی اسپورت، دوری الکاس و بخش ویدیویی سایت فیفا پخش خواهد شد و به صورت لحظه به لحظه روی خروجی سایت فیفا قرار خواهد گرفت. سید بندی رقابتها در مراسم قرعه کشی اعلام می شود و قرعه کشی ظرف مدت یک ساعت انجام خواهد شد.

مسابقات جام جهانی نوجوانان 2013 امارات در هفت شهر امارات از تاریخ پنچ شنبه 25 مهر92 تا جمعه 17 آبان 92 برگزار می شود. تقویم روزانه بازیها قبلا به فدراسیون های حاضر در جام جهانی ارسال شده شامل روزهای بازی و روزهای استراحت است و همه چیز پیش بینی شده و زمین های تمرین هم با حضور تیم ها در امارات و پیش از آغاز جام جهانی، در زمان مقتضی تقسیم بندی خواهد شد. هفت شهری که جام جهانی نوجوانان در آن برگزار می شود، ابوظبی، العین، فجیره، دوبی، راس الخیمه و شارجه است که اطلاعات کافی درباره شهرها، در سایت فیفا و در بخش جام جهانی زیر17 سال موجود است. پس از اینکه قرعه کشی انجام شد مشخص می شود کدام تیم ها در کدام شهرها اسکان می یابند.

24 کشوری که توانسته اند به جام جهانی صعود کنند، به این شرح هستند:

آسیا(4 سهمیه): ایران، عراق، ژاپن و ازبکستان

آفریقا (4 سهمیه): ساحل عاج، مراکش، نیجریه و تونس

آمریکای شمالی،مرکزی و حوزه دریای کارائیب (4 سهمیه): کانادا، هندوراس، مکزیک و پاناما

آمریکای جنوبی (4 سهمیه): آرژانتین، برزیل، اروگوئه، ونزوئلا

اروپا (6 سهمیه): اتریش، کرواسی، ایتالیا، روسیه، اسلواکی و سوئد

اقیانوسیه (1 سهمیه): نیوزیلند

میزبان: امارات

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر